Learning-languages

راه اندازی پیامک صوتی در سیب اس ام اس

پیامک صوتی در سامانه سیب اس ام اس راه اندازی شد!!

شاید گاهی به این نتیجه رسیده اید که برای بازدهی بیشتردر تبلیغات و فرایند اطلاع رسانی، لازم است علاوه بر ارسال اس ام اس متنی، از سایر ابزار تبلیغاتی نیر استفاده نمایید تا توجه بیشتری را در مورد موضوع مورد تبلیغات جلب نمایید.

پیامک صوتی:

یکی از این ابزار های تبلیغاتی ، پیامک صوتی هست که لازم است در کنار پیامک متنی به صورت موازی استفاده شود در این سیستم تبلیغات مطلب خود را به صورت گفتاری ضبط کرده و به مخاطبین (گروهی از مخاطبین خود و یا یک منطقه مشخصی) ارسال نمایید.

استودیوی صدابرداری:

در سیب اس ام اس علاوه بر امکان ارسال پیامک صوتی ، قابلیتی به نام “استودیوی صدابرداری” نیز تعبیه گردیده است که می توانید پیام های صوتی خود را به صورت آنلاین ضبط و ذخیره نمایید تا زمان لزوم ارسال انجام گیرد.

ویژگی های پیامک صوتی مناسب:

بهتر است پیامک هایی که ضبط می شود با ادبیات زیبا و ریتم جذاب باشد تا شنونده را کنجکاو به موضوع اطلاع رسانی نماید.
پیام صوتی باید کوتاه و مختصر باشد تا بتواند تاثیر خود را در مخاطب ایجاد کند و مخاطب ترغیب شود تا انتهای پیام را گوش دهد.

دلایل استفاده از پیامک صوتی:

ارسال پیامک صوتی ، محدودیتی در مخاطبان ندارد و می توان به کسانی که پیام های تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند نیر ارسال نمود.

پیامک های صوتی با توجه به شنیداری بودن بسیار مقرون به صرفه است چرا که فقط برای مخاطبینی که تماس را برقرار کردند و پیام را شنیدند اعتبار کسر می شود .
تعرفه ارسال نیز برا ی همراه اول و ایرانسل یکسان است و به ازای هر 30 ثانیه آوای صوتی،که یک پالس محاسبه میشود 3.5 پیامک از اعتبار شما کسر میگردد.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس

0/5 (0 نظر)

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!