تبلیغات با پنل اس ام اس

تبلیغات پیامکی از طریق پنل اس ام اس

این روزها استفاده از پیامک تبلیغاتی و بازاریابی تلفن همراه، راهی عالی برای تعامل با مشتریان و مخاطبان به روشی مستقیم و شخصی است. این ابزار علاوه بر تشویق مشتریان به خرید، ایجاد روابط وفاداری و تبلیغات انبوه گسترده می تواند به عنوان مکمل کانال های دیگر تبلیغاتی مانند شبکه های اجتماعی و … نیز مورد استفاده قرار گیرد.
در سال های اخیر بازاریابی از طریق پیامک تبلیغاتی به یکی از کارآمدترین استراتژی های شرکت ها و کسب و کارها برای برقراری ارتباط با مشتریان تبدیل شده و نتایجی فوق العاده را در تبلیغات رقم می زند. اگر می خواهید در مورد بازاریابی پیامکی انبوه و نحوه استفاده از آن در کسب و کار خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، خواندن ادامه ی این مطلب را از دست ندهید.

بازاریابی پیامک انبوه چیست؟

بازاریابی از طریق پیامک انبوه یک استراتژی تبلیغاتی با استفاده از پیامک متنی تلفن همراه است که برای برقراری ارتباط تجاری با مشتریان استفاده می شود. از آنجایی که این روش دارای دسترسی سریع و شخصی برای تعامل با مخاطبین است، استفاده از آن در مسیر بازاریابی فرصتی مناسب برای تقویت روابط و افزایش فروش است.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس

به طور کل بازاریابی از طریق اس ام اس تبلیغاتی کاربردی تجاری دارد که معمولاً استراتژی آن بر پایه ارسال محتوای تبلیغاتی برای افزایش انگیزه ی خرید مشتریان و همچنین جلب وفاداری آن ها است. قدرت بازاریابی پیامکی هنوز هم توسط بسیاری از مشاغل دست کم گرفته شده است. اما نباید فراموش کرد که این ابزار مدرن یا همان پنل اس ام اس تعامل بین کسب و کارها و مصرف کنندگان را ارتقا می بخشد. در ادامه به مزایای اصلی استفاده از پنل اس ام اس اشاره خواهیم کرد.

پیامک تبلیغاتی نرخ خوانده شدن بالایی دارد

طبق آمارها حدود 98% از مخاطبان پیامک انبوه تبلیغاتی، آن ها را باز کرده و می خوانند. این درصد بسیار بالاتر از نرخ بازاریابی از طریق ایمیل که 22% است می باشد.

زمانبندی عالی

علاوه بر موضوعی که در پاراگراف قبلی به آن اشاره کردیم، بیش از 90% پیامک تبلیغاتی های ارسالی در حداکثر 3 دقیقه پس از رسیدن به تلفن همراه مخاطبان خوانده می شوند. دلیل این موضوع کاملاً واضح است. امروزه اکثر مردم از تلفن های همراه خود جدا نمی شوند، حتی اگر دسترسی به اینترنت و رسانه های اجتماعی نداشته باشند، یک کاربر روزانه هزاران بار تلفن همراه خود را لمس می کند. در نتیجه استفاده از پنل اس ام اس دسترسی فوق العاده ای به کاربران در راستای بازاریابی تلفن همراه می دهد.

کم هزینه و مقرون به صرفه

هزینه ی بازاریابی با استفاده از پیامک تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش های بازاریابی بسیار ارزان تر است. علاوه بر این شما نیازی به ایجاد گرافیک و رابطه ی بصری پیچیده ندارید که شامل تولید تصویر و صدا، چاپ و موارد مشابه آن ها باشد. محتوای پیامک انبوه شما تنها متن است. در نتیجه، کوتاه، مستقیم و بدون گرفتن زمان مخاطبین اصل مطلب را به اطلاع آن ها می رسانید.

قابلیت بررسی نتایج

امکانات مختلفی در پنل اس ام اس وجود دارد که امکان بررسی عملکرد را به کاربران می دهند. یک سامانه پیامکی خوب گزارش های زیر را به کاربران خود ارائه می دهد.
میزان تحویل : درصد و تعداد پیام های تحویل شده به گیرندگان.
میزان پاسخ : می توانید آماری از مشتریانی که به پیامک های تبلیغاتی شما پاسخ داده اند را مشاهده کنید
میزان خروج : مشتریانی که تصمیم گرفته اند پیامک شما را دریافت نکنند.

این گزارش ها با قابلیت بررسی رفتار مخاطبان و در واقع بررسی نتایج به کاربران این قابلیت را می دهد تا بتوانند بهترین برنامه ریزی و استراتژی را برای تبلیغات خود داشته باشند.

چگونه ارسال پیامک انبوه انجام دهیم؟
اکتون که با مفهوم بازاریابی پیامکی آشنا گشته اید، باید تا با پنل اس ام اس و امکانات موجود در آن برای ارسال پیامک تبلیغاتی اشنا شوید. شناخت سامانه پیامکی به شما کمک می کند تا آماده ی شروع یک کمپین تبلیغاتی تأثیرگذار شوید.

ارسال پیامک تکی و گروهی

یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین امکانات موجود در پنل اس ام اس، قابلیت ارسال پیامک به صورت انفرادی و شخصی و یا به صورت گروهی است. کاربران پنل اس ام اس می توانند شماره هایی را در قسمت دفترچه تلفن خود ذخیره کرده و در صورت نیاز آن ها را به گروه های مختلف تفکیک کنند و به تفکیک گروه ها و یا اشتخاص ارسال پیامک صورت دهند.

ارسال پیامک منطقه ای

با استفاده از این قابلیت شرایطی برای ارسال پیامک به دقت شهر، پیش شماره و یا کد پستی فراهم گردیده تا کاربران سامانه بتوانند با هدف گیری دقیق مخاطبان خود، بازخورد بهتری از تبلیغات داشته باشند.

ارسال پیامک سن و جنسیت

همانطور که می دانید مخاطبان مشاغل مختلف ممکن است دارای سنین مختلف و همچنین جنسیت های متفاوت باشند. برای مثال یک آرایشگاه زنانه می تواند با استفاده از ارسال سن و جنسیت، پیامک تبلیغاتی خود را تنها به بانوان ارسال نماید.

ارسال پیامک مشاغل

یکی از راه های انتخاب مخاطبان هنگام ارسال پیامک انبوه، تفکیک آن ها با توجه به شغل و رسته ی صنفی آن ها است. از همین رو قابلیتی تحت عنوان ارسال به مشاغل و اصناف فراهم شده تا بتوان مخاطبین را بر اساس شغل آن ها تفکیک و انتخاب نمود.

ارسال پیامک به دکل ایرانسل

یکی از پرطرفدارترین امکانات سامانه پیامکی است که برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد حاضر در یک منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع ارسال پیامک انبوه به افرادی که از آنتن ایرانسل مورد نظر کاربر سرویس می گیرند، در لیست مخاطبان کاربر قرار خواهند گرفت.

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

برای کاربرانی که قصد تعامل دو طرفه با مخاطبان خود را دارند و یا می خواهند نظر مشتریان را درباره ی موضوعات مختلف مورد بررسی قرار دهند، استفاده از سرویس مسابقه و نظرسنجی پیامکی گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود.
در سیستم مسابقه پیامکی، قابلیت تعریف بی نهایت گزینه، قابلیت مشخص سازی زمان شروع و پایان، نمایش لحظه به لحظه آمار و حتی قابلیت قرعه کشی بین افرادی که پاسخ صحیح داده اند وجود دارد.

اهداف خود را تعیین کنید

اگر حتی نمی دانید برای چه هدفی در حال تبلیغات هستید، قطعاً تبلیغات شما تأثیرگذاری مناسبی خواهد داشت. همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، تبلیغات نیازمند یک برنامه ریزی و استراتژی اصولی است. هر برنامه باید دارای یک هدف باشد. به همین دلیل تعریف هدف تبلیغات ضروری است. معمولاً اهداف کاربران هنگام ارسال پیامک انبوه، در رابطه با افزایش فروش، بازیابی مشتریان غیرفعال، تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات جدید، تحریک فروش و افزایش انگیزه مشتریان برای خرید و یا حفظ ارتباط و تعامل با مشتریان است. با توجه به نوع هدف مسیر تبلیغات نیز متفاوت خواهد بود.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس، همراه و هم مسیر شما

پنل اس ام اس سیب اس ام اس با بیش از یک دهه سابقه و 300,000 کاربر فعال در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین سامانه های پیامکی شناخته می شود.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس با تجربه سالیان طولانی در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی در کنار شما خواهد بود تا تجربه دلپذیری از ارسال های تبلیغاتی داشته باشید.

تیم پشتیبانی تلفنی خانواده سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچنین تیم پشتیبانی آنلاین سامانه همه روزه، حتی روزهای تعطیل، از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

جذب مشتری پیامکی

بازاریابی پیامکی و جذب مشتری

روش‌های تبلیغات گوناگون می‌باشد که با بی احتیاطی ممکن است باعث انتخاب نادرست و تحمیل هزینه زیاد  بدون هیچ گونه بازدهی شود. باید دقت شود بازدهی مناسب از تبلیغ زمانی بدست می‌آید که مخاطبان را درست انتخاب کنید. یعنی برای کسانی تبلیغ ارائه شود که احتمالا  نیاز به محصولات یا خدمات شما دارند و در کنار آن دسترسی به خدمات شما داشته باشند. در واقع تبلیغ باید هدفمند باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا روشی هدفمند در تبلیغات را معرفی کنیم. در هر زمینه کاری فعالیت دارید لازم است مخاطبان در محدوده جغرافیایی خاص با سن و جنسیت و همچنین تخصص مشخص را انتخاب نمایید تا مطمئن باشید تبلیغتان به افرادی می‌رسد که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند .در نتیجه در ازای کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت می‌کنید.

همانطور که می دانید تأثیرگذاری یک تبلیغات ارتباط مستقیم با تداوم و استمرار در اجرای آن دارد. انتخاب یک روش تبلیغاتی پر هزینه باعث می شود تا در صورت استمرار ناچار به صرف هزینه های هنگفت شویم و در غیر اینصورت در بازه ی زمانی کوتاه تری اقدام به تبلیغات کنیم.

به همین دلیل این روزها بیشتر کسب و کارها از سامانه پیامکی استفاده می کنند تا بتوانند با برنامه ریزی و بودجه بندی صحیح و با یک استراتژی اصولی، به اهداف تبلیغاتی خود دست یابند.

فراموش نکنید که استفاده مداوم کسب و کارها از پیامک تبلیغاتی، نشانگر میزان تأثیرگذاری این روش تبلیغاتی است. اما سؤال اصلی اینجا است که چه چیزی موجب افزایش بازدهی پیامک می شود؟ به طور کلی استفاده از سامانه پیامکی چه مزایایی دارد؟

دسترسی آزاد به مخاطبان نامحدود

استفاده از پنل اس ام اس به کاربران اجازه می دهد تا مخاطبانی به تعداد سیم کارت های فعال موجود در کشور داشته باشند و علاوه بر این با استفاده از امکانات موجود در پنل بتوانند به اقشار و دسته بندی های مختلف مخاطبان دسترسی داشته باشند. در سامانه پیامکی کاربران می توانند در دو قالب پیامک متنی و پیام صوتی اقدام به ارسال محتوای تبلیغاتی خود کنند. برای پیامک متنی هر شخصی که دارای سیم کارت فعال و روشن باشد در لیست مخاطبان این روش تبلیغاتی قرار می گیرد. اما پیام صوتی علاوه بر شماره های تلفن همراه، قابلیت ارسال به خطوط تلفن ثابت شهری را نیز دارد. به این صورت که آوای ضبط شده ی کاربران پس از این که مخاطب جواب تماس را بدهد، برایش پخش می گردد.

سهولت استفاده از پنل اس ام اس

استفاده از سامانه پیامکی به خودی خود، نیاز به دانش و آموزه های خاصی ندارد، سامانه سیب اس ام اس نیز برای رفاه حال کاربران، اقدام به عرضه ی پنل اس ام اس رایگان نموده تا تنها با ثبت نام و ورود اطلاعات امکان استفاده از قابلیت های موجود برای ارسال پیامک تبلیغاتی در دسترس قرار گیرد.

همین موضوع سبب می شود تا کاربران به جای صرف زمان زیاد برای تبلیغات، بتوانند زمان خود را صرف برنامه ریزی هدفمند برای کسب نتیجه ی بهتر کنند. پل ارتباطی میان کسب و کارها و مخاطبانشان در این روش تبلیغاتی فقط متن پیامک است، در نتیجه نوشتن یک متن خلاقانه به بهتر شدن نتیجه و افزایش بازخورد پیامک تبلیغاتی کمک زیادی می کند.

قابلیت هدف گیری دقیق مخاطبان

یکی از بهترین مزیت های پنل اس ام اس، امکان دسته بندی و انتخاب مخاطبان است. برای مثال زمانی که کسب و کاری از بیلبورد تبلیغاتی استفاده می کند، نمی تواند انتخاب کند که این بیلبورد را چه دسته از مخاطبانی مشاهده کنند. در نتیجه یک هزینه ی کلی برای آن می پردازد که ارتباطی با نوع مخاطبان ندارد. اما هنگام استفاده از سامانه پیامکی که کاربر این قابلیت داده می شود تا بتواند مخاطبان خود را بر حسب منطقه به تفکیک شهر و استان، کد پستی، پیش شماره و بر حسب سن و جنسیت، مشاغل و اصنافی که مخاطب در آن مشغول به کار است انتخاب کند. تفکیک مخاطبان این امکان را می دهد تا علاوه بر هدف گیری دقیق، از صرف هزینه های اضافی برای تبلیغات خودداری نمود.

مهم تر از همه، هزینه ی کم

در میان راهکارهای تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی، چاپ و پخش تراکت، استفاده از بلیبورد شهری و یا اسپانسرینگ، می توان از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به عنوان تنها روش ارزان تبلیغاتی نام برد که در عین ارزان بودن، تأثیرگذاری و بازدهی بسیار خوبی دارد. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، برای تأثیرگذاری تبلیغات باید در اجرای آن استمرار و تداوم را ایجاد کرد. کم بودن هزینه تبلیغات باعث می شود تا کاربر بتواند با یک برنامه ریزی درست و محتوای خلاقانه و جذاب، به اهداف تبلیغاتی خود دست پیدا کند.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس، همراه شما در مسیر موفقیت

سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی سیب اس ام اس با سالها تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی و افتخار خدمت رسانی به بیش از 300 هزار کاربر فعال حقیقی و حقوقی، توانسته کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.

یکی از بهترین سامانه های رایگان برای ارسال پیامک تبلیغاتی، سامانه پیام کوتاه سیب اس ام اس می باشد که تمامی امکانات مورد نیاز را به صورت رایگان در اختیار کاربر می گذارد.

برای ثبت نام در پنل اس ام اس رایگان سیب اس ام اس تنها کافی است تا فرم ثبت نام رایگان در سامانه پیامکی را پر کنید و به جمع خانواده سیب اس ام اس ملحق شوید.

تیم پشتیبانی تلفنی سامانه پیامکی سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچنین تیم پشتیبانی آنلاین همه روزه،حتی روز های تعطیل، از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

بانک شماره

جدیدترین بانک شماره در ارسال های منطقه ای

سامانه پیامکی سیب اس ام اس در طی بیش از 10 سال فعالیت خود در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی همواره در تلاش بوده تا توجه به مخاطب و کسب رضایت آنها را از اولویت های اصلی فعالیت های خود قرار دهد. بانک شماره موضوعی است که قصد داریم تا امروز آن را باهم به چالش بکشیم.

امروز در کنار شما خواهیم بود تا با با کاربرد و اهمیت بانک شماره ها، نسخه بروز شده ی این شماره ها و چگونگی دسترسی به آنها صحبت کنیم.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس در مسیر پر چالش دنیای کسب و کار در کنار شما خواهد بود.

همراه ما باشید.

سامانه پیامکی چیست؟

پنل اس ام اس یکی از کانال های تبلیغاتی تحت وب بوده که میتواند محتوای تبلیغاتی شما رو در قالب پیامک به سراسر کشور ارسال کند.

سامانه پیامکی به لطف پیشرفت های چشمگیر امروزه در زمینه فناوری و ارتباطات توانسته نقش پررنگی در تبلیغات و بازاریابی پیامکی ایفا کند.

بانک شماره چیست؟

به صورت خلاصه مجموعه شماره های قابل دسترس در ارسال های منطقه ای، بانک شماره نامیده میشوند.

بانک شماره های موجود در پنل پیامکی سیب اس ام اس، طبق آخرین بروزرسانی های موجود و دریافتی از مخابرات بوده و قطعا این شماره ها یکی از کلید های موفقیت در افزایش بازدهی تبلیغات پیامکی شما خواهند بود.

قابلیت دسترسی به جامعه هدف دلخواه با استفاده از بانک شماره های جذاب و کاربردی یکی از امکانات رایگان مجموعه سیب اس ام اس خواهد بود که در اختیار کاربران قرار میگیرد.

انواع بانک شماره

حالا که تا به این جای کار با اهمیت و نقش بانک شماره ها در ارسال های منطقه ای آشنا شدید، اکنون به انواع بانک شماره ها بر اساس فیلتر های مختلف اشاره میکنیم.

بر اساس مشاغل و اصناف

یکی از قابلیت های جذاب و کاربردی در پنل اس ام اس شما، قابلیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر اساس مشاغل و صنف جامعه هدف شما خواهد بود.

بر اساس این نوع ارسال میتوانید جامعه هدف خود را بر اساس شغل های افراد تعیین کنید.

برای مثال به تمامی دانشجویان، پزشکان،تاجران و یا افراد شاغل در صنف های صنعت، پیراپزشکی، ساختمان و… دسترسی خواهید داشت.

این نوع ارسال امکان انتخاب جامعه هدف به صورت کاملا هوشمند را به شما خواهد داد؛ چرا که به این ترتیب علاوه بر انتخاب شهر و استان میتوانید دقیقا تعیین کنید که چه کسانی تبلیغات شما را ببنند و به گونه ای آنها را از فیلتر بسیار دقیقی رد کنید.

بر اساس کد پستی

یکی دیگر از انواع بانک شماره ها، مربوط به شماره های قابل دسترس در کدهای پستی میباشد.

توانایی دسترسی به جامعه هدف بر اساس کدپستی یکی دیگر از امکانات رایگان سامانه پیامکی سیب اس ام اس خواهد بود که امکان انتخاب جامعه هدف را به شکل کاملا کارا و به صرفه به شما خواهد داد.

بر اساس نقشه

از بهترین، بروز ترین و البته کارا ترین مجموعه شماره های موجود، بانک شماره بر اساس نقشه خواهد بود.

طبق این نوع ارسال، میتوانید به مجموعه شماره هایی که در منطقه ی پیشنهادی شما بر اساس نقشه قرار دارند، پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

لیست سفید

یکی از قابلیت هایی که در آخرین نسخه ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته به پنل پیامکی سیب اس ام اس اضافه شده، قابلیت ارسال پیامک به لیست سفید خواهد بود.

این نوع ارسال، همان طور که از اسمش پیداست به گونه ای است

دسترسی به شماره ها در ارسال های منطقه ای

برای استفاده از بانک شماره های موجود در پنل، تنها کافیست تا وارد قسمت ارسال های منطقه ای شده و بعد از وارد کردن فیلتر ها و موارد لازم به تمامی شماره ها در قالب دیتا دسترسی داشته باشید.

قابلیت دسترسی به بانک شماره ها به صورت دیتا انجام میگیرد؛ به این معنی که بعد از وارد کردن فیلتر های لازم شاهد تعداد شماره های ثبت شده با فیلتر های پیشنهادی شما خواهید بود.

بعد از ثبت و ارسال پیامک منطقه ای به تمامی شماره ها در حالت امنیتی دسترسی خواهید داشت.

برای مثال:

4897***0912

سامانه پیامکی سیب اس ام اس، موفق و قابل اعتماد

سامانه پیامکی سیب اس ام اس با بیش از 10 سال سابقه تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی در کنار شما خواهد بود تا تجربه لذت بخشی از ارسال های تبلیغاتی داشته باشید.

تیم پشتیبانی تلفنی خانواده سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچینن تیم پشتیبانی آنلاین همه روزه، حتی روزهای تعطیل، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

021-77943413

ارسال پیامک مشاغل

ارسال پیامک مشاغل و اصناف!

انتخاب جامعه هدف دقیق و متناسب با نوع محصولات شما، از ارکانیست که در دنیای تبلیغات امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ارسال پیامک بر اساس مشاغل و اصناف یکی از قابلیت های سامانه پیامکی سیب اس ام اس خواهد بود که شما را به این هدف میرساند.

امروز قصد داریم به تعریف قابلیت ارسال مشاغل، اهمیت آن و چگونگی تاثیر آن بر میزان فروش و کارایی تبلیغاتی کسب و کار شما بپردازیم.

تنها با پر کردن 2 دقیقه ای فرم ثبت نام رایگان، میتوانید از تمامی امکانات سامانه پیام کوتاه سیب اس ام اس بهره مند شوید.

ارسال پیامک مشاغل چیست؟

ارسال پیامک تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی به تفکیک مشاغل و صنف هایی که افراد در درون آنها مشغول به فعالیت هستند و همچنین به تفکیک جنسیت آنها، ارسال مشاغل و اصناف نامیده میشود.

بر اساس این قابلیت خواهید توانست به تعداد بسیار زیادی از مشاغل کشور از جمله

  • پزشکان(و تمامی زیر شاخه های آنها)
  • مشاورین املاک
  • دانشجویان
  • مراکز و موسسات آموزشی

و صنف هایی مانند:

  • صنعت
  • تجارت
  • بازرگانی

و…

دسترسی داشته باشید و حوزه فعالیت های خودتان را به شکل چشم گیری افزایش دهید.

چرا ارسال مشاغل؟

بهره گیری از این قابلیت مزایایی به دنبال دارد که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

انتخاب جامعه هدف دقیق

از مهم ترین دلایل انتخاب ارسال پیامک تبلیغاتی مشاغل و اصناف،توانایی انتخاب جامعه هدف به صورت کاملا هدفمند و هوشمدانه است.

با استفاده از این نوع ارسال خواهید توانست تنها به مخاطبینی که فکر میکنید پتانسیل خرید محصول شما را دارند و یا نیاز به محصول شما را در خود حس میکنند، اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید.

بنابراین تعیین جامعه ی هدف مناسب و متناسب با تبلیغاتتان،باعث بالارفتن بازدهی تبلیغاتی و به همین مراتب کاهش هزینه ها و پرداختی های غیربازده شما خواهد بود.

قابلیت ارسال پیامک بر اساس مشاغل و اصناف یکی از ویژگی هاییست که 100% در انتخاب جامعه ی هدف شما میتواند موثر واقع شود.

فرض کنید

در زمینه فروش ویلا در مناطق شمال کشور فعالیت دارید

قطعا مخاطبین تبلیغات شما باید کسانی باشند که توانایی مالی خرید ملک(محصول) شما را داشته باشند،پس قطعا انتخاب جامعه هدف تبلیغات شما باید به سمت مشاغلی باشد که پتانسیل خرید در آنها وجود دارد.

و یا برای مثال

در زمینه فروش کتاب های مختلف در موضوعات متنوع فعالیت دارید،قطعا بانک شماره های مربوط به دانشجویان سطح کشور، که متشکل از آخرین بروز رسانی های مخابرات است، میتواند در جامعه هدف متناسب و پربازدهی نسبت به محصولات شما باشد.

بازدهی و کارایی تبلیغاتی در ارسال پیامک مشاغل

همان طور که پیشتر به آن پرداختیم یکی از مواردی که با انتخاب ارسال مشاغل، به صورت غیرمستقیم به آن دست می یابید، افزایش بازدهی و کارایی در هزینه ها و عملکرد های تبلیغاتی شما خواهد بود.

چگونه؟

با انتخاب ارسال پیامک مشاغل و اصناف، پیامک تبلیغاتی شما با دقت بیشتری به مخاطبین بهتری(بهتر از نظر مطابقت و تناسب مخاطب با نوع محصول ارائه شده توسط شما) ارسال میشوند.

بنابراین، ارسال های هدر رفته و بی هدف به حداقل میرسند و به این ترتیب بازدهی تبلیغاتی شما افزایش پیدا خواهد کرد.

کاهش تعداد مخاطبین در عین افزایش بازخورد از سوی آنها، موجب کاهش هزینه های تبلیغاتی و افزایش میزان فروش خواهد بود.

نتیجه گیری

ارسال پیامک مشاغل یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب هوشمندانه جامعه هدف تبلیغاتی خواهد بود که با استفاده از آن بهترین نتایج را تجربه خواهید کرد.

کاهش هزینه ها و افزایش بازخورد از تبلیغات ارسالی،از نتایج استفاده از این قابلیت خواهد بود.

پنل پیامکی رایگان سیب اس ام اس با ارائه جدیدترین و بروز ترین امکانات سامانه پیامکی در خدمت شما خواهد بود تا تمامی چالش های پیش رو را به راحتی حل کند.

برای ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی سامانه پیامکی سیب اس ام اس میتوانید از طریق شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

منشی پیامکی

سامانه پیامکی و کاربرد منشی پیامکی

منشی پیامکی یکی از مورد توجه ترین قابلیت هاییست که کاربران در بدو ورود به سامانه پیامکی سیب اس ام اس، از کیفیت و میزان توانایی های آن پرس و جو میکنند!

موضوعی که به آن خواهیم پرداخت پاسخ تمامی پرسش های شما خواهد بود.

تعریف منشی پیامکی،کاربردها، کارکرد ها و اهمیت استفاده از آن از جمله مواردی است که به روشنی هرچه تمام تر پاسخ داده خواهد شد.

برای اینکه هرچه زودتر از امکانات رایگان پنل پیامکی سیب اس ام اس استفاده کنید میتوانید از طریق لینک ثبت نام رایگان به جمع ما بپیوندید.

منشی پیامکی چیست

به طور کلی منشی پیامکی را میتوان “مدیریت پیامک های دریافتی” تعریف کرد.

این ویژگی با ارائه قابلیت های متنوعی مانند ارسال پاسخ خودکار،پوشه بندی هوشمند پیامک های دریافتی،حذف از پوشه،فوروارد پیامک و… میتواند در مدیریت و سازماندهی پیامکی های دریافتی نقش موثری داشته باشد.

شما قادر خواهید بود که در سامانه پیامکی سیب اس ام اس به تعداد دلخواه منشی پیامکی ایجاد کنید.

امکانات و ویژگی های منشی پیامکی

همان طور که پیشتر توضیح داده شد، منشی پیامکی قابلیت های متنوع در مدیریت و سازماندهی اس ام اس های دریافتی شما خواهد داشت.

در ادامه به معرفی این قابلیت ها و تاثیر آنها در عملکرد تبلیغاتی شما خواهیم پرداخت.

ارسال پاسخ خودکار

یکی از پرکاربرد ترین قابلیت های منشی پیامکی توانایی ارسال پیامک خودکار به تمامی کسانی است که برای شما پیامک ارسال کردند.

با استفاده از این قابلیت به راحتی میتوانید اس ام اس های دریافتی خود را مدیریت کنید و در زمان هایی که به نت دسترسی ندارید،به صورت خودکار پیامک های مربوطه را به مخاطبین خود ارسال کنید.

کاربرد ارسال پاسخ خوکار

مهم ترین کاربرد؛برند سازی!

ارسال پیامک هایی مثل تشکر از خرید،لینک دانلود فاکتور،شارژ شدن انبار و… قطعا در ایجاد تصویر ذهنی مطلوب از نام تجاری شما در ذهن مخاطب تاثر گذار خواهد بود.

فوروارد پیامک توسط منشی پیامکی

یکی دیگر از قابلیت های پرکاربرد منشی پیامکی،توانایی فوروارد پیامک های دریافتی به شماره همراه شما و یا هر شماره دیگری با ذکر شماره ارسال کننده اس ام اس میباشد.

با استفاده از این قابلیت خواهید توانست از تمامی پیامک های دریافتی با ذکر هویت آنها مطلع شوید.

این امر برای امور مربوط به انتقادات و پیشنهادات که درخواست های فوری و سریع مورد توجه قرار میگیرد،بسیار موثر خواهد بود.

پوشه بندی هوشمند

قابلیت بعدی پوشه بندی پیامک های دریافتیست!

بر اساس این ویژگی خواهید توانست پیامک های دریافتی خودتان را با فیلتر های دلخواه تفکیک کنید.

برای مثال

فرض کنید صاحب یک فروشگاه پوشاک هستید و محصولات مختلفی میفروشید.

در متن پیامک تبلیغاتی ارسالی شما ذکر شده که در صورت تمایل به خرید تیشرت عدد 1، شلوار عدد 2، هودی عدد 3 و… را ارسال کنید.

با تعریف کلیدواژه ها برای منشی پیامکی 24 ساعته ی خود و ایجاد پوشه های مربوطه، کسانی که که عدد 1 را ارسال کنند در پوشه تیشرت،عدد 2 در پوشه شلوار و عدد 3 در پوشه هودی جمع آوری میشوند.

به همین راحتی شما صاحب یک بانک شماره و دیتا از خریداران لباس شده اید که خواهان خریداری از فروشگاه شما هستند و شما نیز از سلیقه ها و علاقمندی های آنان آگاهی دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید از طریق شماره زیر با سیب اس ام اس در ارتباط باشید.

021-77943413