تبلیغات با پنل اس ام اس

تبلیغات پیامکی از طریق پنل اس ام اس

این روزها استفاده از پیامک تبلیغاتی و بازاریابی تلفن همراه، راهی عالی برای تعامل با مشتریان و مخاطبان به روشی مستقیم و شخصی است. این ابزار علاوه بر تشویق مشتریان به خرید، ایجاد روابط وفاداری و تبلیغات انبوه گسترده می تواند به عنوان مکمل کانال های دیگر تبلیغاتی مانند شبکه های اجتماعی و … نیز مورد استفاده قرار گیرد.
در سال های اخیر بازاریابی از طریق پیامک تبلیغاتی به یکی از کارآمدترین استراتژی های شرکت ها و کسب و کارها برای برقراری ارتباط با مشتریان تبدیل شده و نتایجی فوق العاده را در تبلیغات رقم می زند. اگر می خواهید در مورد بازاریابی پیامکی انبوه و نحوه استفاده از آن در کسب و کار خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، خواندن ادامه ی این مطلب را از دست ندهید.

بازاریابی پیامک انبوه چیست؟

بازاریابی از طریق پیامک انبوه یک استراتژی تبلیغاتی با استفاده از پیامک متنی تلفن همراه است که برای برقراری ارتباط تجاری با مشتریان استفاده می شود. از آنجایی که این روش دارای دسترسی سریع و شخصی برای تعامل با مخاطبین است، استفاده از آن در مسیر بازاریابی فرصتی مناسب برای تقویت روابط و افزایش فروش است.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس

به طور کل بازاریابی از طریق اس ام اس تبلیغاتی کاربردی تجاری دارد که معمولاً استراتژی آن بر پایه ارسال محتوای تبلیغاتی برای افزایش انگیزه ی خرید مشتریان و همچنین جلب وفاداری آن ها است. قدرت بازاریابی پیامکی هنوز هم توسط بسیاری از مشاغل دست کم گرفته شده است. اما نباید فراموش کرد که این ابزار مدرن یا همان پنل اس ام اس تعامل بین کسب و کارها و مصرف کنندگان را ارتقا می بخشد. در ادامه به مزایای اصلی استفاده از پنل اس ام اس اشاره خواهیم کرد.

پیامک تبلیغاتی نرخ خوانده شدن بالایی دارد

طبق آمارها حدود 98% از مخاطبان پیامک انبوه تبلیغاتی، آن ها را باز کرده و می خوانند. این درصد بسیار بالاتر از نرخ بازاریابی از طریق ایمیل که 22% است می باشد.

زمانبندی عالی

علاوه بر موضوعی که در پاراگراف قبلی به آن اشاره کردیم، بیش از 90% پیامک تبلیغاتی های ارسالی در حداکثر 3 دقیقه پس از رسیدن به تلفن همراه مخاطبان خوانده می شوند. دلیل این موضوع کاملاً واضح است. امروزه اکثر مردم از تلفن های همراه خود جدا نمی شوند، حتی اگر دسترسی به اینترنت و رسانه های اجتماعی نداشته باشند، یک کاربر روزانه هزاران بار تلفن همراه خود را لمس می کند. در نتیجه استفاده از پنل اس ام اس دسترسی فوق العاده ای به کاربران در راستای بازاریابی تلفن همراه می دهد.

کم هزینه و مقرون به صرفه

هزینه ی بازاریابی با استفاده از پیامک تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش های بازاریابی بسیار ارزان تر است. علاوه بر این شما نیازی به ایجاد گرافیک و رابطه ی بصری پیچیده ندارید که شامل تولید تصویر و صدا، چاپ و موارد مشابه آن ها باشد. محتوای پیامک انبوه شما تنها متن است. در نتیجه، کوتاه، مستقیم و بدون گرفتن زمان مخاطبین اصل مطلب را به اطلاع آن ها می رسانید.

قابلیت بررسی نتایج

امکانات مختلفی در پنل اس ام اس وجود دارد که امکان بررسی عملکرد را به کاربران می دهند. یک سامانه پیامکی خوب گزارش های زیر را به کاربران خود ارائه می دهد.
میزان تحویل : درصد و تعداد پیام های تحویل شده به گیرندگان.
میزان پاسخ : می توانید آماری از مشتریانی که به پیامک های تبلیغاتی شما پاسخ داده اند را مشاهده کنید
میزان خروج : مشتریانی که تصمیم گرفته اند پیامک شما را دریافت نکنند.

این گزارش ها با قابلیت بررسی رفتار مخاطبان و در واقع بررسی نتایج به کاربران این قابلیت را می دهد تا بتوانند بهترین برنامه ریزی و استراتژی را برای تبلیغات خود داشته باشند.

چگونه ارسال پیامک انبوه انجام دهیم؟
اکتون که با مفهوم بازاریابی پیامکی آشنا گشته اید، باید تا با پنل اس ام اس و امکانات موجود در آن برای ارسال پیامک تبلیغاتی اشنا شوید. شناخت سامانه پیامکی به شما کمک می کند تا آماده ی شروع یک کمپین تبلیغاتی تأثیرگذار شوید.

ارسال پیامک تکی و گروهی

یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین امکانات موجود در پنل اس ام اس، قابلیت ارسال پیامک به صورت انفرادی و شخصی و یا به صورت گروهی است. کاربران پنل اس ام اس می توانند شماره هایی را در قسمت دفترچه تلفن خود ذخیره کرده و در صورت نیاز آن ها را به گروه های مختلف تفکیک کنند و به تفکیک گروه ها و یا اشتخاص ارسال پیامک صورت دهند.

ارسال پیامک منطقه ای

با استفاده از این قابلیت شرایطی برای ارسال پیامک به دقت شهر، پیش شماره و یا کد پستی فراهم گردیده تا کاربران سامانه بتوانند با هدف گیری دقیق مخاطبان خود، بازخورد بهتری از تبلیغات داشته باشند.

ارسال پیامک سن و جنسیت

همانطور که می دانید مخاطبان مشاغل مختلف ممکن است دارای سنین مختلف و همچنین جنسیت های متفاوت باشند. برای مثال یک آرایشگاه زنانه می تواند با استفاده از ارسال سن و جنسیت، پیامک تبلیغاتی خود را تنها به بانوان ارسال نماید.

ارسال پیامک مشاغل

یکی از راه های انتخاب مخاطبان هنگام ارسال پیامک انبوه، تفکیک آن ها با توجه به شغل و رسته ی صنفی آن ها است. از همین رو قابلیتی تحت عنوان ارسال به مشاغل و اصناف فراهم شده تا بتوان مخاطبین را بر اساس شغل آن ها تفکیک و انتخاب نمود.

ارسال پیامک به دکل ایرانسل

یکی از پرطرفدارترین امکانات سامانه پیامکی است که برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد حاضر در یک منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع ارسال پیامک انبوه به افرادی که از آنتن ایرانسل مورد نظر کاربر سرویس می گیرند، در لیست مخاطبان کاربر قرار خواهند گرفت.

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

برای کاربرانی که قصد تعامل دو طرفه با مخاطبان خود را دارند و یا می خواهند نظر مشتریان را درباره ی موضوعات مختلف مورد بررسی قرار دهند، استفاده از سرویس مسابقه و نظرسنجی پیامکی گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود.
در سیستم مسابقه پیامکی، قابلیت تعریف بی نهایت گزینه، قابلیت مشخص سازی زمان شروع و پایان، نمایش لحظه به لحظه آمار و حتی قابلیت قرعه کشی بین افرادی که پاسخ صحیح داده اند وجود دارد.

اهداف خود را تعیین کنید

اگر حتی نمی دانید برای چه هدفی در حال تبلیغات هستید، قطعاً تبلیغات شما تأثیرگذاری مناسبی خواهد داشت. همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، تبلیغات نیازمند یک برنامه ریزی و استراتژی اصولی است. هر برنامه باید دارای یک هدف باشد. به همین دلیل تعریف هدف تبلیغات ضروری است. معمولاً اهداف کاربران هنگام ارسال پیامک انبوه، در رابطه با افزایش فروش، بازیابی مشتریان غیرفعال، تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات جدید، تحریک فروش و افزایش انگیزه مشتریان برای خرید و یا حفظ ارتباط و تعامل با مشتریان است. با توجه به نوع هدف مسیر تبلیغات نیز متفاوت خواهد بود.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس، همراه و هم مسیر شما

پنل اس ام اس سیب اس ام اس با بیش از یک دهه سابقه و 300,000 کاربر فعال در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین سامانه های پیامکی شناخته می شود.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس با تجربه سالیان طولانی در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی در کنار شما خواهد بود تا تجربه دلپذیری از ارسال های تبلیغاتی داشته باشید.

تیم پشتیبانی تلفنی خانواده سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچنین تیم پشتیبانی آنلاین سامانه همه روزه، حتی روزهای تعطیل، از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

جذب مشتری پیامکی

بازاریابی پیامکی و جذب مشتری

روش‌های تبلیغات گوناگون می‌باشد که با بی احتیاطی ممکن است باعث انتخاب نادرست و تحمیل هزینه زیاد  بدون هیچ گونه بازدهی شود. باید دقت شود بازدهی مناسب از تبلیغ زمانی بدست می‌آید که مخاطبان را درست انتخاب کنید. یعنی برای کسانی تبلیغ ارائه شود که احتمالا  نیاز به محصولات یا خدمات شما دارند و در کنار آن دسترسی به خدمات شما داشته باشند. در واقع تبلیغ باید هدفمند باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا روشی هدفمند در تبلیغات را معرفی کنیم. در هر زمینه کاری فعالیت دارید لازم است مخاطبان در محدوده جغرافیایی خاص با سن و جنسیت و همچنین تخصص مشخص را انتخاب نمایید تا مطمئن باشید تبلیغتان به افرادی می‌رسد که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند .در نتیجه در ازای کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت می‌کنید.

همانطور که می دانید تأثیرگذاری یک تبلیغات ارتباط مستقیم با تداوم و استمرار در اجرای آن دارد. انتخاب یک روش تبلیغاتی پر هزینه باعث می شود تا در صورت استمرار ناچار به صرف هزینه های هنگفت شویم و در غیر اینصورت در بازه ی زمانی کوتاه تری اقدام به تبلیغات کنیم.

به همین دلیل این روزها بیشتر کسب و کارها از سامانه پیامکی استفاده می کنند تا بتوانند با برنامه ریزی و بودجه بندی صحیح و با یک استراتژی اصولی، به اهداف تبلیغاتی خود دست یابند.

فراموش نکنید که استفاده مداوم کسب و کارها از پیامک تبلیغاتی، نشانگر میزان تأثیرگذاری این روش تبلیغاتی است. اما سؤال اصلی اینجا است که چه چیزی موجب افزایش بازدهی پیامک می شود؟ به طور کلی استفاده از سامانه پیامکی چه مزایایی دارد؟

دسترسی آزاد به مخاطبان نامحدود

استفاده از پنل اس ام اس به کاربران اجازه می دهد تا مخاطبانی به تعداد سیم کارت های فعال موجود در کشور داشته باشند و علاوه بر این با استفاده از امکانات موجود در پنل بتوانند به اقشار و دسته بندی های مختلف مخاطبان دسترسی داشته باشند. در سامانه پیامکی کاربران می توانند در دو قالب پیامک متنی و پیام صوتی اقدام به ارسال محتوای تبلیغاتی خود کنند. برای پیامک متنی هر شخصی که دارای سیم کارت فعال و روشن باشد در لیست مخاطبان این روش تبلیغاتی قرار می گیرد. اما پیام صوتی علاوه بر شماره های تلفن همراه، قابلیت ارسال به خطوط تلفن ثابت شهری را نیز دارد. به این صورت که آوای ضبط شده ی کاربران پس از این که مخاطب جواب تماس را بدهد، برایش پخش می گردد.

سهولت استفاده از پنل اس ام اس

استفاده از سامانه پیامکی به خودی خود، نیاز به دانش و آموزه های خاصی ندارد، سامانه سیب اس ام اس نیز برای رفاه حال کاربران، اقدام به عرضه ی پنل اس ام اس رایگان نموده تا تنها با ثبت نام و ورود اطلاعات امکان استفاده از قابلیت های موجود برای ارسال پیامک تبلیغاتی در دسترس قرار گیرد.

همین موضوع سبب می شود تا کاربران به جای صرف زمان زیاد برای تبلیغات، بتوانند زمان خود را صرف برنامه ریزی هدفمند برای کسب نتیجه ی بهتر کنند. پل ارتباطی میان کسب و کارها و مخاطبانشان در این روش تبلیغاتی فقط متن پیامک است، در نتیجه نوشتن یک متن خلاقانه به بهتر شدن نتیجه و افزایش بازخورد پیامک تبلیغاتی کمک زیادی می کند.

قابلیت هدف گیری دقیق مخاطبان

یکی از بهترین مزیت های پنل اس ام اس، امکان دسته بندی و انتخاب مخاطبان است. برای مثال زمانی که کسب و کاری از بیلبورد تبلیغاتی استفاده می کند، نمی تواند انتخاب کند که این بیلبورد را چه دسته از مخاطبانی مشاهده کنند. در نتیجه یک هزینه ی کلی برای آن می پردازد که ارتباطی با نوع مخاطبان ندارد. اما هنگام استفاده از سامانه پیامکی که کاربر این قابلیت داده می شود تا بتواند مخاطبان خود را بر حسب منطقه به تفکیک شهر و استان، کد پستی، پیش شماره و بر حسب سن و جنسیت، مشاغل و اصنافی که مخاطب در آن مشغول به کار است انتخاب کند. تفکیک مخاطبان این امکان را می دهد تا علاوه بر هدف گیری دقیق، از صرف هزینه های اضافی برای تبلیغات خودداری نمود.

مهم تر از همه، هزینه ی کم

در میان راهکارهای تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی، چاپ و پخش تراکت، استفاده از بلیبورد شهری و یا اسپانسرینگ، می توان از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به عنوان تنها روش ارزان تبلیغاتی نام برد که در عین ارزان بودن، تأثیرگذاری و بازدهی بسیار خوبی دارد. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، برای تأثیرگذاری تبلیغات باید در اجرای آن استمرار و تداوم را ایجاد کرد. کم بودن هزینه تبلیغات باعث می شود تا کاربر بتواند با یک برنامه ریزی درست و محتوای خلاقانه و جذاب، به اهداف تبلیغاتی خود دست پیدا کند.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس، همراه شما در مسیر موفقیت

سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی سیب اس ام اس با سالها تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی و افتخار خدمت رسانی به بیش از 300 هزار کاربر فعال حقیقی و حقوقی، توانسته کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.

یکی از بهترین سامانه های رایگان برای ارسال پیامک تبلیغاتی، سامانه پیام کوتاه سیب اس ام اس می باشد که تمامی امکانات مورد نیاز را به صورت رایگان در اختیار کاربر می گذارد.

برای ثبت نام در پنل اس ام اس رایگان سیب اس ام اس تنها کافی است تا فرم ثبت نام رایگان در سامانه پیامکی را پر کنید و به جمع خانواده سیب اس ام اس ملحق شوید.

تیم پشتیبانی تلفنی سامانه پیامکی سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچنین تیم پشتیبانی آنلاین همه روزه،حتی روز های تعطیل، از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

تفاوت پنل رایگان و یک ستاره و دوستاره

تفاوت پنل های رایگان،یک ستاره و دوستاره

پنل پیامکی رایگان سامانه پیامکی سیب اس ام اس همواره یکی از نقاط قوت این مجموعه بوده که امروز قصد داریم تا این پنل را با پنل های یک ستاره و دو ستاره بررسی و مقایسه کنیم.

در ابتدا به تعریف کلی پنل و سامانه پیامکی، کارکرد ها و اهمیت آن و در نهایت تفاوت میان این سه پنل طلایی سامانه سیب اس ام اس خواهیم پرداخت.

سامانه پیامکی چیست؟

پنل اس ام اس، بستر و درگاهی تحت وب بوده که قابلیت انتقال محتوای تبلیغاتی شما را در قالب پیامک تبلیغاتی دارا خواهد بود.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس به صورت کاملا responsive طراحی شده به گونه ای که در تمامی وسایل هوشمند از جمله تلفن همراه، رایانه شخصی، تبلت، تلوزیون هوشمند و… به راحتی قابل استفاده میباشد.

تنها کافیست با پر کردن 2 دقیقه ای فرم ثبت نام رایگان به جمع خانواده سیب اس ام اس ملحق شوید و از تمامی امکانات بهره مند شوید.

کارکرد های پنل پیامکی

در ادامه به چند مورد از مواردی اشاره خواهیم کرد که اهمیت استفاده از پنل اس ام اس را برای فعالیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را بهتر معرفی خواهد کرد.

ارسال پیامک تبلیغاتی به سراسر کشور

یکی از قابلیت هایی که با پیوستن به خانواده سیب اس ام اس، به سادگی آب خوردن برای شما خواهد بود، ارسال اس ام اس تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی به سراسر کشور خواهد بود.

ارسال پیامک به تمامی استان ها و شهرهای کشور با قابلیت های متنوع ارسال و همچنین امکان دریافت پیامک و آرشیو و بایگانی آنها برای بهبود عملکرد تبلیغاتیو اطلاع رسانی تنها یکی از امکانات پنل پیامکی شما خواهند بود.

برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی

یکی دیگر از قابلیت هایی که در اختیار تمامی کاربران قرار میگیرد، امکان برگزاری مسابقه و نظرسنجی هوشمند پیامکی در سیب اس ام اس خواهد بود.

با انتخاب گزینه صحیح از بین گزینه های ارسالی، بعد از ارسال پاسخ صحیح از طرف مخاطبان خود، میتوانید از بین کسانی که پاسخ صحیح را ارسال کرده اند، قرعه کشی کرده و فرد برنده را انتخاب کنید!

ارسال پیامک اطلاع رسانی

یکی دیگر از قابلیت هایی که پنل اس ام اس آن را برای شما مهیا میسازد، امکان اطلاع رسانی به تمامی افراد خواهد بود.

مراکز و موسساتی مثل دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، مدارس و… همگی از استفاده کنندگان دائمی این سرویس هستند.

ارسال پیامک هایی مثل؛ لینک جواب آزمایش، اطلاع رسانی از تغییر شیفت ها، ارسال فاکتور ها و … تنها نمونه ی کوچکی از اطلاع رسانی های پیامکی هستند.

پنل پایه با سایر پنل ها چه تفاوتی دارد؟

حالا که با اساس و پایه ی سامانه پیامکی و کارکرد ها و اهمیت آن در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی آشنا شدید، اکنون زمان آن است تا به سوالی که در عنوان این مقاله به آن اشاره کردیم بپردازیم.

آیا پنل پایه با پنل یک ستاره و دو ستاره تفاوت دارد؟

خیر!

پنل پایه، یک ستاره و دو ستاره به لحاظ امکانات، پشتیبانی و سایر قابلیت ها هیچ تفاوتی ندارند.

تنها وجه تمایز میان این سه پنل در تعرفه پیامکی آنها وجود دارد؛ به این ترتیب:

تعرفه پایه

هزینه اولیه ای پرداخت نخواهید کرد و به صورت کاملا رایگان به تمامی قابلیت ها دسترسی خواهید داشت که در این پنل، بهای هر پیامک 65 تومان در نظر گرفته است.

تعرفه یکستاره

در این تعرفه با پرداخت هزینه اولیه 299 هزار تومان بهای هر پیامک کاهش یافته و به مبلغ 49 تومان میرسد.

این تعرفه نیازمند تمدید سالیانه بوده و تا 30 روز قبل از تاریخ انقضا میتوانید با 50% تخفیف نسب به قیمت روز، اقدام به تمدید پنل خود کنید.

تعرفه دو ستاره

فعال سازی این تعرفه با پرداخت هزینه ی اولیه 499 هزار تومان و کاهش بهای هر پیامک همراه است.

در صورت خرید کمتر از 500 هزار پیامک، بهای هر پیامک 43 تومان و در صورت خرید بیشتر از 500 هزار پیامک، بهای هر پیامک 39 تومان در نظر گرفته میشود.

پنل دو ستاره هم مانند یک ستاره نیازمند تمدید سالیانه بوده و تا 30 روز قبل از تاریخ انقضا میتوانید با 50% تخفیف نسب به قیمت روز، اقدام به تمدید پنل خود کنید.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس، همراه و هم مسیر شما

پنل اس ام اس سیب اس ام اس با سالها تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی در کنار شما خواهد بود تا تجربه لذت بخشی از ارسال های تبلیغاتی را داشته باشید.

تیم پشتیبانی تلفنی خانواده سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همین طور تیم پشتیبانی آنلاین همه روزه، حتی روز های تعطیل، از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

بانک شماره

جدیدترین بانک شماره در ارسال های منطقه ای

سامانه پیامکی سیب اس ام اس در طی بیش از 10 سال فعالیت خود در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی همواره در تلاش بوده تا توجه به مخاطب و کسب رضایت آنها را از اولویت های اصلی فعالیت های خود قرار دهد. بانک شماره موضوعی است که قصد داریم تا امروز آن را باهم به چالش بکشیم.

امروز در کنار شما خواهیم بود تا با با کاربرد و اهمیت بانک شماره ها، نسخه بروز شده ی این شماره ها و چگونگی دسترسی به آنها صحبت کنیم.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس در مسیر پر چالش دنیای کسب و کار در کنار شما خواهد بود.

همراه ما باشید.

سامانه پیامکی چیست؟

پنل اس ام اس یکی از کانال های تبلیغاتی تحت وب بوده که میتواند محتوای تبلیغاتی شما رو در قالب پیامک به سراسر کشور ارسال کند.

سامانه پیامکی به لطف پیشرفت های چشمگیر امروزه در زمینه فناوری و ارتباطات توانسته نقش پررنگی در تبلیغات و بازاریابی پیامکی ایفا کند.

بانک شماره چیست؟

به صورت خلاصه مجموعه شماره های قابل دسترس در ارسال های منطقه ای، بانک شماره نامیده میشوند.

بانک شماره های موجود در پنل پیامکی سیب اس ام اس، طبق آخرین بروزرسانی های موجود و دریافتی از مخابرات بوده و قطعا این شماره ها یکی از کلید های موفقیت در افزایش بازدهی تبلیغات پیامکی شما خواهند بود.

قابلیت دسترسی به جامعه هدف دلخواه با استفاده از بانک شماره های جذاب و کاربردی یکی از امکانات رایگان مجموعه سیب اس ام اس خواهد بود که در اختیار کاربران قرار میگیرد.

انواع بانک شماره

حالا که تا به این جای کار با اهمیت و نقش بانک شماره ها در ارسال های منطقه ای آشنا شدید، اکنون به انواع بانک شماره ها بر اساس فیلتر های مختلف اشاره میکنیم.

بر اساس مشاغل و اصناف

یکی از قابلیت های جذاب و کاربردی در پنل اس ام اس شما، قابلیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر اساس مشاغل و صنف جامعه هدف شما خواهد بود.

بر اساس این نوع ارسال میتوانید جامعه هدف خود را بر اساس شغل های افراد تعیین کنید.

برای مثال به تمامی دانشجویان، پزشکان،تاجران و یا افراد شاغل در صنف های صنعت، پیراپزشکی، ساختمان و… دسترسی خواهید داشت.

این نوع ارسال امکان انتخاب جامعه هدف به صورت کاملا هوشمند را به شما خواهد داد؛ چرا که به این ترتیب علاوه بر انتخاب شهر و استان میتوانید دقیقا تعیین کنید که چه کسانی تبلیغات شما را ببنند و به گونه ای آنها را از فیلتر بسیار دقیقی رد کنید.

بر اساس کد پستی

یکی دیگر از انواع بانک شماره ها، مربوط به شماره های قابل دسترس در کدهای پستی میباشد.

توانایی دسترسی به جامعه هدف بر اساس کدپستی یکی دیگر از امکانات رایگان سامانه پیامکی سیب اس ام اس خواهد بود که امکان انتخاب جامعه هدف را به شکل کاملا کارا و به صرفه به شما خواهد داد.

بر اساس نقشه

از بهترین، بروز ترین و البته کارا ترین مجموعه شماره های موجود، بانک شماره بر اساس نقشه خواهد بود.

طبق این نوع ارسال، میتوانید به مجموعه شماره هایی که در منطقه ی پیشنهادی شما بر اساس نقشه قرار دارند، پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

لیست سفید

یکی از قابلیت هایی که در آخرین نسخه ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته به پنل پیامکی سیب اس ام اس اضافه شده، قابلیت ارسال پیامک به لیست سفید خواهد بود.

این نوع ارسال، همان طور که از اسمش پیداست به گونه ای است

دسترسی به شماره ها در ارسال های منطقه ای

برای استفاده از بانک شماره های موجود در پنل، تنها کافیست تا وارد قسمت ارسال های منطقه ای شده و بعد از وارد کردن فیلتر ها و موارد لازم به تمامی شماره ها در قالب دیتا دسترسی داشته باشید.

قابلیت دسترسی به بانک شماره ها به صورت دیتا انجام میگیرد؛ به این معنی که بعد از وارد کردن فیلتر های لازم شاهد تعداد شماره های ثبت شده با فیلتر های پیشنهادی شما خواهید بود.

بعد از ثبت و ارسال پیامک منطقه ای به تمامی شماره ها در حالت امنیتی دسترسی خواهید داشت.

برای مثال:

4897***0912

سامانه پیامکی سیب اس ام اس، موفق و قابل اعتماد

سامانه پیامکی سیب اس ام اس با بیش از 10 سال سابقه تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی در کنار شما خواهد بود تا تجربه لذت بخشی از ارسال های تبلیغاتی داشته باشید.

تیم پشتیبانی تلفنی خانواده سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچینن تیم پشتیبانی آنلاین همه روزه، حتی روزهای تعطیل، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و همراهان همیشگی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

021-77943413

موفقیت در تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی مقتدر و جذاب !

آیا به دنبال یافتن راه های موفقیت و پیروزی در نبرد های بازاریابی و تبلیغاتی پیامکی هستید؟
اگر پاسخ شما به این سوال بله هست، پیشنهاد میکنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

تبلیغات و بازاریابی پیامکی در دنیای امروز دستخوش تغییرات عمده ای شده به گونه ای که حتی قابل مقایسه با شیوه ها و متد های گذشته نیست.

امروز در کنار شما هستیم تا از علت ها و دلیل های عدم موفقیت در تبلیغات و بازاریابی پیامکی یاد کنیم.

امیدوارم که این مقاله بتواند بعضی از علت های ناکامی در اس ام اس مارکتینگ های افراد را برای شما روشن سازد؛ با رعایت و توجه به این نکات قطع به یقین کارایی و بازدهی تبلیغاتی خود را افزایش خواهید داد.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس تجربه ی سالیان خود را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد چراکه موفقیت شما، باعث افتخار ماست.

همراه ما باشید.

سامانه پیامکی چیست؟

 پنل اس ام اس و یا همان سامانه پیامکی، بستر و زیرساختی برای انتقال محتوای تبلیغاتی شما در قالب پیامک است که این فرآیند را به صورت تحت وب انجام میدهد.

بنابراین خواهید توانست تبلیغات خود را به راحتی به سراسر کشور ارسال کنید.

محدودیتی در این نوع تبلیغات نخواهید داشت و تمامی نقاط کشور در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

بنابراین استفاده از یک سامانه پیامکی برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی ها خود قطعا میتواند انتخاب مناسب و اقتصادی باشد.

مزایای پنل اس ام اس برای تبلیغات

  • دسترسی راحت به سراسر کشور
  • صرفه اقتصادی تبلیغات
  • کاربر محور بودن و اطلاع داشتن از تمامی مراحل
  • امکان برقراری ارتباط در لحظه
  • انتخاب هوشمند جامعه هدف

خلاقیت لزوم موفقیت در تبلیغات

تبلیغات از هر کانالی که باشد نیازمند به کارگیری خلاقیت توسط شما خواهد بود.پنل اس ام اس سیب اس ام اس با ارائه امکانات متنوع ارسال پیامک، راه های انتخاب زیادی پیش پای شما خواهد گذاشت.

امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس مشاغل و اصناف،کدپستی،شهر و استان و همچنین از روی نقشه از جمله مورادی هستند که میتوانید در استراتژی های تبلیغاتی خود از آنها استفاده کنید.

نکات طلایی موفقیت در تبلیغات پیامکی

همراه ما باشین تا با نکات طلایی موفقیت تبلیغات و بازاریابی پیامک آشنا شوید.

خلاصه نویسی

یکی از نکاتی حتما باید مورد توجه قرار بگیرد خلاصه نویسی در متن پیامک ارسالی شماست.

متن های طولانی قطعا حوصله مخاطب را سر میبرد و به این ترتیب بدون اینکه حتی خوانده شوند حذف میشوند !

در خلاصه نویسی متون خود حتما به این نکات توجه کنید:

  • پیش خوانی را فراموش نکنید
  • از توضیح اضافی بپرهیزید
  • حتما خلاصه خود را بعد از نوشتن بازخوانی کنین

پیامک تبلیغاتی جذاب !

یکی دیگر از لزومات موفقیت در بازاریابی پیامکی، جذابیت متنون ارسالی شماست.

متن تبلیغاتی شما باید به گونه ای باشد تا مخاطب را مجاب به خواندن تا انتهای متن پیامک کند.

جذابیت هایی مانند قاطی کردن چاشنی طنر با متن تبلیغات و یا ارائه آمار های مقایسه ای میتواند نتایج قابل تاملی را به دنبال داشته باشد.

در ادامه به چند مورد از مواردی اشاره میکنیم که در جذاب کردن متنی تبلیغاتی شما تاثیر گذار خواهند بود.

استفاده کردن از محرک های کلیدی

متن تبلیغاتی شما باید دارای حداقل یک کلیدواژه اصلی برای جذب آنی مخاطب باشد.

رهایی از درد،موفقیت در کسب و کار،کلاس های آموزشی رایگان و… نمونه ای کلیدواژه هایی هستن که با توجه به محتوای تبلیغاتی باید از آنها استفاده شود.

شناخت دقیق مخاطبان

باید بدانید چرا و به چه کسانی اس ام اس تبلیغتی ارسال میکنید.

شناخت دقیق از نیاز ها و خواسته های جامعه هدف شما قطعا در بهبود عملکرد شما تاثیر گذار خواهد بود.

توجیه مناسب بودن قیمت های شما

باید به مخاطب بفهمانید که قیمت شما مناسب برای محصول و خدمتی که ارائه میدهید است.

به این واژه دقت کنید”قیمت مناسب” نه لزوما قیمت پایین.

محصول شما میتواند نسب به محصولات مشابه در بازار قیمت بالاتری داشته باشد، منتهی اگر به مشتری بقبولانید که این قیمت در خور و شایسته این کالا و یا خدمت است، دیگر نیازی به نگرانی بابت قیمت های بالای خود نخواهید داشت.

ارسال پیامک لینک دار

با کمک پنل پیامکی سیب اس ام اس قادر خواهید بود تا لینک های شبکه های اجتماعی خود را به تمامی افراد کشور ارسال کنید.

امکان ارسال لینک صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و یا واتس اپ، گوگل میتینگ و … میتواند در سرعت شناسایی و برندیگ شما تاثیر بسیار مطلوبی داشته باشد.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس، همراه شما در مسیر موفقیت

سامانه پیامکی سیب اس ام اس با بیش از 10 سال سابقه فعالیت و افتخار خدمت رسانی به بیش از 300 هزار کاربر فعال حقیقی و حقوقی در کنار شما خواهد بود تا تجربه لذت بخشی از یک بازاریابی پیامکی موفق را داشته باشید.

تیم پشتیبانی تلفنی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همین طور پشتیبانی آنلاین همه روزه حتی روز های تعطیل از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و همراهان همیشگی سیب اس ام اس هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

marketing

تبلیغات پیامکی به روش ساده با سیب اس ام اس

تبلیغات در دنیای امروز نسبت به زمان های گذشته تغییرات عمده و ساختاری فراوانی داشته به گونه ای که حتی مقایسه این امر برای بازه زمانی 20 سال قبل با اکنون تقریبا غیر ممکن است.

با توجه با پیشرفت روز افزون عرصه ی فناوری و ارتباطات و به کارگیری این علوم در امر تبلیغات، کسب و کار های بزرگی توانسته اند که قدم های قابل توجهی در پیرفت فرآیند های بازاریابی خود داشته باشند.

امروز در کنار شما خواهیم بود تا با یکی از بستر های تبلیغاتی که توانسته بسیاری از شخصیت های حقیقی و حقوقی را به اهداف بازاریابیشان نزدیک کند، آشنا شویم؛ یعنی سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس با سالها تجربه در زمینه تبلیغات پیامکی منطقه ای در کنار شما خواهد تا شما را از هر بستر تبلیغاتی مشابه دیگری بی نیاز کند.

در این مقاله قصد داریم به تعریف سامانه و یا پنل پیامکی، کاربرد ها، مزایا و بسیاری دیگر از موارد اینچنینی اشاره کنیم.

همراه ما باشید.

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس بستر و زیر ساختی برای ارسال محتوای تبلیغاتی شما در قالب پیامک خواهد بود.

بعد از ثبت نام رایگان در سامانه پیامکی و پیوستن به خانواده بزرگ راستین اس ام اس، پنل پیامکی برای شما ایجاد شده که هیچ محدودیتی در استفاده از آن نخواهید داشت و تمامی ارسال های منطقه ای و گروهی و تکی شما را پاسخگو خواهد بود.

سیاست و خط مشی سامانه پیامکی راستین اس ام اس در ارائه خدمات با کیفیت به همراه پشتیبانی قوی تعریف شده؛ بنا براین یکی از رویه های پنل اس ام اس راستین اس ام اس به این صورت است که:
تمامی امکانات سامانه به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و آنها تنها هزینه ی پیامکی که قصد ارسال آن را دارند را میپردازند.

علاوه بر این بعد از اولین شارژ پنل، شماره ی اختصاصی با پیش شماره 5000 به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربر قرار گرفته و به نام او احراز هویت میشود.

کاربرد های پنل پیامکی

پنل پیامکی، قادر به انجام بسیاری از فرآیند های اداری،بازاریابی و همچنین فرآیند های مربوط به دنیای تجارت و کسب و کار است؛ اما اگر بخواهیم به صورت کاملا وسیع و با مقیاس بزرگتری به آن نگاه کنیم، میتوانیم بگوییم که به صورت کلی پنل پیامکی در 2 زمینه مورد استفاده قرار میگیرد.

تبلیغات

تبلیغات را میتوان به یکی از مورد تقاضا ترین ویژگی ها و انتظار های کاربران از سامانه پیامکی دانست.

تبلیغات پیامکی به سبب هزینه اقتصادی و مقرون به صرفه و ثبات آن در تمامی روزهای خاص و همچنین قابلیت های دسترسی به جامعه هدف ب صورت کاملا هوشمند و هدفمند، همواره یکی از زمینه های پرتقاضا در سامانه های پیامکی هست.

اطلاع رسانی

یکی دیگر از کاربرد های پنل اس ام اس، ارسال پیامک های اطلاع رسانی میباشد که بیشتر توسط اشخاص حقوقی، نظیر شرکت ها، ارگان های دولتی، مراکز آموزشی و … مورد استفاده قرار میگیرد.

اطلاع رسانی ها نیز به صورت کلی از پیامک های پرتکرار در سامانه پیامکی محسوب میشوند که حجم قابل توجهی از ارسال ها را به خود تخصیص داده اند.

برای مثال

پیامک های مربوط به تغییر شیفت های کلاسها، میزان حقوق واریزی برای کارمندان، ساعت ورود و خروج کارگران، اعلام زمان نوبت مراجعه به پزشک برای بیماران و انواع بسیار دیگر که همگی از کاربرد های پیامک های اطلاع رسانی محسوب میشوند.

چرا باید در تبلیغات خود از پنل پیامکی استفاده کنیم؟

همان طور که در ابتدا گفته شد استفاده از پنل پیامکی در امر تبلیغات میتواند مزایای بسیاری برای کسب و کار ها و تمامی کسانی که به صورت شخصی قصد تبلیغات برای حوزه کاری خود را دارند داشته باشند.

در ادامه به چند مورد از مواردی اشاره میکنیم که از بهترین و شاخص ترین مزایای استفاده از از تبلیغات پیامکی خواهد بود.

اقتصادی و مقرون به صرفه بودن

یکی از بهترین مزیت های استفاده از تبلیغات پیامکی هزینه های اقتصادی و ثابت آن میتواند باشد.

تبلیغات در روزهای مختلف سال میتواند هزینه های متفاوتی داشته باشد؛ روزهایی مثل تعطیلات عید نوروز، بلک فرایدی، شب یلدا و …

اما در سامانه پیامکی در طول سال هزیه ها ثابت بوده و هیچ تغییری در مناسبت های مختلف نخواهید داشت.

تبلیغات پیامکی به رغم دسترسی به جامعه آماری بالاتر نسب به تبلیغات دنیای مجازی هزینه های به مراتب پایین تری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

تبلیغات هوشمند و هدفمند

تبلیغات با استفاده از پنل پیامکی میتواند به صورت هوشمند انجام شود.

اما شاید بپرسید منظور از هوشمند چیست؟

توانایی انتخاب جامعه هدف به صورت کاملا آگاهانه با کمک سیستم های فناوری و ارتباطات میتواند تعریف صحیحی از تبلیغات هوشمند و هدفمند باشد.

انتخاب محل زندگی مخاطب، محلی که در 14 روز اخیر در آن رفت وآمد داشته، مشاغل آنها و نیز کدپستی این افراد میتواند از فیلتر هایی باشد که در ارسال های خود از آن استفاده کنید.

سامانه پیامکی راستین اس ام اس، کنار شما در چالش های دنیای بازاریابی

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی راستین اس ام اس با سالها تجربه در زمینه تبلیغات و بازاریابی پیامکی همواره در کنار شما خواهد بود تا بهترین ها از آن شما باشد.

تیم پشتیبانی تلفنی سامانه پیامکی راستین اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و پشتیبانی آنلاین سامانه پیامکی همه روزه از ساعت 8 الی 23 برای ارائه خدمات

در کنار شما عزیزان خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

021-77943413

منشی پیامکی

سامانه پیامکی و کاربرد منشی پیامکی

منشی پیامکی یکی از مورد توجه ترین قابلیت هاییست که کاربران در بدو ورود به سامانه پیامکی سیب اس ام اس، از کیفیت و میزان توانایی های آن پرس و جو میکنند!

موضوعی که به آن خواهیم پرداخت پاسخ تمامی پرسش های شما خواهد بود.

تعریف منشی پیامکی،کاربردها، کارکرد ها و اهمیت استفاده از آن از جمله مواردی است که به روشنی هرچه تمام تر پاسخ داده خواهد شد.

برای اینکه هرچه زودتر از امکانات رایگان پنل پیامکی سیب اس ام اس استفاده کنید میتوانید از طریق لینک ثبت نام رایگان به جمع ما بپیوندید.

منشی پیامکی چیست

به طور کلی منشی پیامکی را میتوان “مدیریت پیامک های دریافتی” تعریف کرد.

این ویژگی با ارائه قابلیت های متنوعی مانند ارسال پاسخ خودکار،پوشه بندی هوشمند پیامک های دریافتی،حذف از پوشه،فوروارد پیامک و… میتواند در مدیریت و سازماندهی پیامکی های دریافتی نقش موثری داشته باشد.

شما قادر خواهید بود که در سامانه پیامکی سیب اس ام اس به تعداد دلخواه منشی پیامکی ایجاد کنید.

امکانات و ویژگی های منشی پیامکی

همان طور که پیشتر توضیح داده شد، منشی پیامکی قابلیت های متنوع در مدیریت و سازماندهی اس ام اس های دریافتی شما خواهد داشت.

در ادامه به معرفی این قابلیت ها و تاثیر آنها در عملکرد تبلیغاتی شما خواهیم پرداخت.

ارسال پاسخ خودکار

یکی از پرکاربرد ترین قابلیت های منشی پیامکی توانایی ارسال پیامک خودکار به تمامی کسانی است که برای شما پیامک ارسال کردند.

با استفاده از این قابلیت به راحتی میتوانید اس ام اس های دریافتی خود را مدیریت کنید و در زمان هایی که به نت دسترسی ندارید،به صورت خودکار پیامک های مربوطه را به مخاطبین خود ارسال کنید.

کاربرد ارسال پاسخ خوکار

مهم ترین کاربرد؛برند سازی!

ارسال پیامک هایی مثل تشکر از خرید،لینک دانلود فاکتور،شارژ شدن انبار و… قطعا در ایجاد تصویر ذهنی مطلوب از نام تجاری شما در ذهن مخاطب تاثر گذار خواهد بود.

فوروارد پیامک توسط منشی پیامکی

یکی دیگر از قابلیت های پرکاربرد منشی پیامکی،توانایی فوروارد پیامک های دریافتی به شماره همراه شما و یا هر شماره دیگری با ذکر شماره ارسال کننده اس ام اس میباشد.

با استفاده از این قابلیت خواهید توانست از تمامی پیامک های دریافتی با ذکر هویت آنها مطلع شوید.

این امر برای امور مربوط به انتقادات و پیشنهادات که درخواست های فوری و سریع مورد توجه قرار میگیرد،بسیار موثر خواهد بود.

پوشه بندی هوشمند

قابلیت بعدی پوشه بندی پیامک های دریافتیست!

بر اساس این ویژگی خواهید توانست پیامک های دریافتی خودتان را با فیلتر های دلخواه تفکیک کنید.

برای مثال

فرض کنید صاحب یک فروشگاه پوشاک هستید و محصولات مختلفی میفروشید.

در متن پیامک تبلیغاتی ارسالی شما ذکر شده که در صورت تمایل به خرید تیشرت عدد 1، شلوار عدد 2، هودی عدد 3 و… را ارسال کنید.

با تعریف کلیدواژه ها برای منشی پیامکی 24 ساعته ی خود و ایجاد پوشه های مربوطه، کسانی که که عدد 1 را ارسال کنند در پوشه تیشرت،عدد 2 در پوشه شلوار و عدد 3 در پوشه هودی جمع آوری میشوند.

به همین راحتی شما صاحب یک بانک شماره و دیتا از خریداران لباس شده اید که خواهان خریداری از فروشگاه شما هستند و شما نیز از سلیقه ها و علاقمندی های آنان آگاهی دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید از طریق شماره زیر با سیب اس ام اس در ارتباط باشید.

021-77943413