20966_original

ارسال پیامک به شماره های گیرنده مسدود با روش خدماتی سازی خط

همانطور که در جریان هستید با توجه به قوانین جاری کشور بسیاری از خطوط ایرانسل و همراه اول دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را محدود و مسدود نمودند،به همین خاطر امکان ارسال پیامک به این شماره ها با استفاده از سرشماره های پیامک تبلیغاتی امکان پذیر نمی باشد.

از طرفی بسیاری از سامانه ها و مجموعه های حقوقی نیاز دارند تا حتماً پیامک های خود را به همه مخاطبین خود ارسال نمایند. به طور مثال یک صندوق تعاونی اعتباری باید پیامک تراکنش هر مشتری را به وی ارسال نماید.
یا به عنوان مثال دیگر یک مدرسه در شرایط فعلی که دانش آموزن به به صورت آنلاین اموزش خود را دریافت می کنند، باید بتواند با استفاده از پیامک با والدین در ارتباط باشد و وضعیت تحصیلی و آموزشی را به خانواده ها پیامک نماید.
طبیعتاً با مسدود بودن دریافت پیامک تبلیغاتی بسیاری از ارگان ها که حتی قصد ارسال پیامک تبلیغاتی را ندارند نیز به مشکل بر خواهند خورد.

به همین دلیل مخابرات و اپراتورهای ارسال، راهکاری را تحت عنوان “خدماتی سازی خط” معرفی نمودند.

بر اساس این راهکار، کلیه مجموعه های حقوقی و دولتی که شناسه ملی یا کد ثبت شده دارند، می توانند سرشماره های ارسال پیامک را تبدیل به خط خدماتی نمایند و با استفاده از آن به تمام مخاطبین ایرانسل و همراه اول بدون محدودیت گیرنده مسدود ارسال را انجام دهد.


البته نقطه مهم و مورد توجه این است که این مجموعه حقوقی باید از خط خدماتی خود برای ارائه سرویسهای غیر تبلیغاتی و جهت اطلاع رسانی پیامکی استفاده نمایند.

جهت دریافت مشاوره نسبت به چگونگی خدماتی سازی نمودن خط پیامکی می توانید با شماره های بخش ارتباط با ما تماس حاصل نمایید.

Busy secretary smiling with laptop. Vector illustration

افزایش ساعت پشتیبانی تلفنی سیب اس ام اس

به اطلاع کاربران عزیز پنل سیب اس ام اس می رساند، ساعت پشتیبانی تلفنی در سال جدید افزایش پیدا نموده است و در روزهای شنبه الی چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۷ و روزهای پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱۴به صورت تلفنی از طریق خطوط اعلام شده در بخش ارتباط با ما پاسخ گوی شما خواهیم بود.

امیدواریم بتوانیم رضایت کاربران را بیش از گذشته جلب نموده راهنمای مناسبی برای استفاده از امکات سامانه پیامکی باشیم.

روش های دریافت خدمات پشتیبانی از سامانه سیب اس ام اس:
1- تماس تلفنی با کارشناسان فروش و فنی:
روزهای شنبه الی چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۷
روزهای پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱۴
2- گفتگوی آنلاین (چت آنلاین) ساعت ۸ الی 23
3- دریافت خدمات پشتیبانی از طریق ثبت تیکت به صورت ۲۴ ساعته

4

ثبت نام با پیامک در سامانه پیامک تبلیغاتی

ثبت نام در سایت پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس آسان تر گردید!

با تلفن همراه خود عدد 222 را به 50002060 پیامک نماید و نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود را دریافت کنید.
این پیامک هزینه اضافه ای ندارد و ثبت نام رایگان انجام می گردد.

با ارسال 222 به 50002060 با تلفن همراه، ثبت نام رایگان به صورت خودکار انجام می شود و نام کاربری و کلمه عبور به صورت پیامک به شما ارسال می شود.

کانال اطلاع رسانی سایت ارسال پیامک انبوه سیب اس ام اس
https://telegram.me/sibsms_com

Marketing segmentation, target audience, customers care, customer relationship management (CRM) and team building concepts.

تاخیر در ارسال پیامک به دلیل ارسال های انتخاباتی

با توجه به ترافیک بالای ارسال های انتخاباتی و نزدیک شدن به روزهای پایانی تبلیغات و معرفی کاندیداهای محترم ، همه ارسال ها با اندکی تاخیر انجام میشود.
پیام های ارسالی کاربران به مخابرات ارسال شده و توسط اپراتور مخابراتی در صف ارسال قرار می گیرد تا در زود ترین زمان ممکن ارسال انجام شود.
به همین خاطر لطفا زمان تاخیر در ا رسال و دریافت توسط گیرنده را در پیام های ارسالی خود لحاظ بفرمایید تا با مشکل زمانبندی مواجه نشوید

si-advanced-authentication-feature

کاربران ایرانی در اینترنت احراز هویت می‌شوند

وزیر ارتباطات گفت: در راستای اهداف دولت برای دسترسی آزاد به اطلاعات از این پس کاربران ایرانی در فضای اینترنت شناسنامه‌دار می‌شوند تا کسی بدون هویت مشخص از اینترنت استفاده نکند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، محمود واعظی در یک نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: آئین‌نامه دسترسی آزاد به اطلاعات و اسناد دولتی که در سال 88 به تصویب رسیده اما مسدود شده بود اکنون توسط دولت تدبیر و امید به جریان افتاده و تکالیف دستگاه‌ها علنی شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این باره وزارت ارتباطات وظیفه تامین زیرساخت‌های دولت الکترونیک را بر عهده دارد و امیدواریم در سال 94 دولت الکترونیک در قالب شبکه ملی اطلاعات اجرا شود.

وی با بیان اینکه دسترسی به اینترنت از ابتدای دولت دو برابر شده است گفت: افزایش ضریب اینترنت یکی از شاخص‌های دسترسی آزاد به اطلاعات است.

وزیر ارتباطات ادامه داد: در این راستا هویت‌بخشی به کاربران اینترنت و شناسایی استفاده‌کنندگان از این فضا در دستور کار است تا به این ترتیب تابلویی برای کاربر تعریف شود و هویت افرادی که از اینترنت استفاده می‌کنند نامعلوم نباشد.

وی ادامه داد: در این باره همچنین علاوه بر اینترنت هویت سیم‌کارت‌ها باید مشخص باشد.

وزیر ارتباطات درباره فروش سیم‌کارت‌های فعال و بی‌نام نشان گفت: در مقاطعی همه اپراتورها مبادرت به فروش فله‌ای سیم‌کارت کردند و حساب و کتاب از دستشان در رفته است، اکنون این موارد بسیار کم شده و در آینده نیز کمتر خواهد شد.

وی درباره قاچاق مکالمه برخی شرکت‌های اینترنتی گفت: هم اکنون بیش از 700 شرکت، خدمات اینترنت ارائه می‌دهند که اکثرا در سلامت فعالیت می‌کنند اما متاسفانه تعدادی از آنها قاچاق ترافیک می‌‌کنند که شناسایی شده‌اند و اگر رویه را تغییر ندهند مجوزشان را باطل می‌کنیم.

واعظی توضیح داد: تا سه ماه گذشته میزان قاچاق و ترافیک رسمی مکالمه به یک اندازه بود اما از سه ماهه گذشته تا کنون این نسبت از 65 به 35 درصد تغییر کرده و حجم ترافیک رسمی 15 درصد افزایش یافته است.

وزیر ارتباطات در پاسخ به سوالی در خصوص عدم شفافیت مالی در موضوع ارزی، ریالی نمایشگاه الکامپ گفت: وزارت ارتباطات متولی الکامپ نیست تلاش یکی از معاونین وزارت در این باره بر شفافیت موضوع بی‌نتیجه ماند و معتقدیم ارتباط مجری نمایشگاه و غرفه‌دار باید شفاف باشد و نباید یک رقمی را اعلام کنند و رقم دیگری را بگیرند و در نهایت تلاش می‌کنیم که موضوع نمایشگاه‌های فناوری اطلاعات ساماندهی شود.

واعظی در بخش دیگری از سخنان خود درباره عدم ارائه برخی خدمات به دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری گفت: اساسا سیم‌کارت اعتباری برای این است که کسانی که در یک شهر وارد می‌شوند از این سیم‌کارت استفاده کنند و موضوع تمام شود اما در ایران تعداد سیم‌کارت‌های اعتباری زیاد است.

وزیر ارتباطات همچنین یادآور شد: که در یکسال و 4 ماه گذشته حتی یک لحظه نیز به ذهنم نرسیده که شرکت مخابرات بار دیگر دولتی شود و موافق این کار نیستم. اما معتقد به شفاف‌سازی عملکرد این شرکت هستم

واعظی در بخش دیگری از سخنان خود درباره شائبه گران شدن قبوض تلفن همراه، گفت: در 7 الی 8 ماه گذشته تغییر تعرفه‌ای حاصل نشده تنها تغییر این بوده که مردم نسل 3 موبایل را فعال کرده‌اند.

وزیر ارتباطات همچنین درباره موضوع پیامک‌های تبلیغاتی و پیامک‌های انبوه گفت: اپراتورها بدون اخذ موافقت مشترک اجازه فعال کردن سرویس پیامک را ندارند، اما معتقدیم پیامک‌های تبلیغاتی وقت و ذهن مشترک را درگیر می‌کند، در این باره آئین‌نامه‌ای تهیه شده و در دستور کار مرکز فعال فضای مجازی است.

واعظی در پاسخ به گلایه فارس از عدم مصاحبه روسا و معاونین شرکت‌های این مجموعه، گفت: بعضی از دوستان از مصاحبه می‌ترسند و خیلی فنی هستند، اما شخصا معتقدم یکی از ارکان نظام رسانه است.

وی درباره پیامک‌های تبلیغاتی، نامناسب برای برخی سنین گفت: اساسا فروش سیم کارت به پائین‌تر از 18 سال ممنوع است و خانواده‌هایی که برای فرزندان خود سیم کارت می‌خرند، باید روش استفاده را نیز به فرزندان خود آموزش دهند. در این رابطه آئین‌نامه‌ای تدوین شده که نحوه استفاده از نوجوانان و زیر 18 سال از سیم کارت را بیان می‌کند و این آئین‌نامه در دست تهیه است.

gcn.com__media_GIG_GCN_Redesign_Articles_2016_February_fed100winners

لیست برندگان بهمن ماه

لازم به ذکر است که در ابتدا آقای میلاد خالقی و مهدی طاهری انتخاب شدند ولی به دلیل عدم ارائه مدارک ، از چرخه قرعه کشی خارج شدند.

در اسفند نیز قرعه کشی بین کسانی انجام می شود که اسکن شناسنامه و یا کارت ملی را ارائه کرده باشند

customer-complaints

سامانه 10001314 جهت شکايت‌ از پيام‌های تبليغاتی آغاز به کار کرد

مشترکان تلفن همراه می توانند با ارسال پیامک به سامانه 10001314، شکایات خود از پیامک‌های دریافتی تبلیغاتی را به ثبت رسانند.

سامانه دریافت شکایت پیامک‌های تبلیغاتی که در ششمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال رونمایی شد، هم اکنون آماده خدمات رسانی به مشترکان تلفن همراه است.

بر این اساس، مشترکان می‌توانند، شکایات خود را از پیامک‌های انبوه تبلیغاتی به شماره 10001314 ارسال کنند؛ به این معنا که متقاضی باید شماره پیامک ارسالی و متن آن را به شماره مذکور ارسال کند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.

آخرین بررسی ها نشان می دهد که روزانه 20 میلیون پیامک تبلیغاتی به مشترکان موبایل ارسال می شود و به دنبال استعلام تمایل دریافت پیامک از مشترکان نیز مخابرات اعلام کرده است که 89 درصد مشترکان به دریافت پیامکهای تبلیغاتی تمایل دارند و تنها حدود 11درصد مشترکان این پیامکها را نمی خواهند.

how-to-maximize-promotion-extensions-1600x840-605dff0748aee

ارسال منطقه ای هم به سایت اضافه شد

با هماهنگی های انجام شده با شرکت های وابسته با مخابرات، امکان ارسال اس ام اس های تبلیغاتی به صورت منطقه ای فراهم گردیده است

از این پس می توانید با انتخاب شهرستان مورد نظر خود و دریافت تعداد شماره های آن، به کل شماره ها یا بخشی از آن ، اس ام اس های تبلیغاتی خود را ارسال بفرمایید

لازم به ذکر است که این شماره ها، از جانب مخابرات اعلام شده و شامل تمام تلفن های دائمی و اعتباری می باشد

برای آشنایی بیشتر می توانید بعد از ثبت نام وارد پنل شوید و از قسمت ارسال منطقه ای با چگونگی ارسال آشنا شوید

این امکان نیز وجود دارد تا بدون ثبت نام از طریق ورود به عنوان کاربر مهمان به قسمت ارسال منطقه ای مراجعه کنید

book-demo-head-img

مراقب متن پیامک ها باشید تا دچار مشکل نشوید

به گزارش ايتنا از خبرگزاري دانشجويان ايران، پيش‌تر عنوان شده بود كه پيام‌هايي كه حاوي واژه‌هايي مانند «نماينده‌ مجلس»، «استانداري» و يا «تاريخ» و برخي واژه‌هاي ديگر هستند از حساسيت برخوردار بوده و شبكه تلفن همراه مانع از ارسال آنها مي‌شود، اما اخيرا علي‌اكبر اوليا – نماينده مجلس شوراي اسلامي – اظهار كرد: «در ارسال پيامك نقص وجود دارد، نمي‌خواهم نام آن را سانسور بگذارم؛ اما بعضا برخي كلمات كه در پيامك وجود دارد باعث مي‌شود آن پيامك ارسال نشود.»

وي افزود: «مثلا اگر كلمه “جلسه” در پيامك وجود داشته باشد آن پيامك ارسال نمي‌شود، من اين موضوع را با وزير ارتباطات مطرح كردم و وزير اعلام كرده كه موضوع دست ما نيست.»

هرچند وزير ارتباطات درباره نقص در ارسال پيامك‌ها به اوليا پاسخ داد: بخشي از اشكالات مربوط به گوشي است چرا كه برخي گوشي‌ها پيامك فارسي را منتقل نمي‌كنند و يا ناقص منتقل مي‌كنند، همچنين برخي گوشي‌ها به دليل وجود ويروس در سيستم ارسال پيامك نقص دارند، براي پيامك‌هاي تكراري نيز كتبا اعلام كرده‌ايم كه هزينه آنها يك بار محسوب مي‌شود.

اما وي توضيحي درباره صحت يا رد موضوع مربوط به ارسال نشدن پيامك با واژه‌هاي خاص نداده است و اظهارات اخير اين نماينده مجلس، سوالاتي را در اذهان مشتركان بوجود آورده است كه ممكن است علت ارسال نشدن برخي از پيامك‌ها وجود چنين كلماتي باشد كه هيچ اطلاع‌رساني در اين باره از سوي مراجع تصميم‌گيري انجام نشده و به نظر مي‌رسد ارائه توضيح در اين باره خالي از لطف نباشد.

Hand holding trophy cup tophy form lines, triangles and particle style design. Illustration vector

لیست برندگان اسفند ماه

ابتدا آقایان یاوری حسینی و جعفری طوسی برنده شدند ولی به دلیل عدم ارائه مدارک از چرخه قرعه کشی خارج شدند

قرعه کشی فروردین نیز بین کسانی انجام می شود که یک اسکن از کارت ملی و یا شناسنامه ارائه کرده باشند