تبلیغات پیامکی استان گلستان

تبلیغات پیامکی هوشمندانه در استان گلستان

تبلیغات از هر نوعی،خصوصا تبلیغات پیامکی همواره کارنامه ی خوبی در استان گلستان از خود به جای گذاشته؛بنابراین امروز در کنار شما هستیم تا به آموزش نکات مربوط به ارسال پیامک تبلیغاتی در این منطقه ی استراتژیک بپردازیم.

سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس با معرفی و آشنایی شیوه های آزموده شده در امر تبلیغات،چالش های پیشروی شما را پیش بینی خواهد کرد.

برای اینکه هرچه زودتر از امکانات سامانه پیامکی بهرمند شوید،میتوانید از طریق لینک ثبت نام رایگان به جمع خانواده سیب اس ام اس ملحق شوید.

سامانه پیامکی چیست؟

به عبارت ساده؛ سامانه پیامکی بستری برای تبلیغات و اطلاع رسانی میباشد.

سامانه پیامکی سیب اس ام اس با فراهم کردن زیرساخت های لازم و ارائه انواع روش های ارسال های پیامکی،بهینه سازی محیط کاربری و… در کنار شما خواهد بود تا پکیج کاملی از یک برنامه تبلیغاتی را در خدمت شما قرار دهد.

  • پشتیبانی آنلاین از 8 الی 23 همه روزه حتی روز های تعطیل
  • دسترسی به بانک شماره‌ های به‌روز همراه اول و ایرانسل
  • ارائه خدمات وب‌سرویس پیامکی
  • قابلیت ارسال اس ام اس حاوی لینک
  • طراحی سه پنل؛رایگان یک ستاره و دو ستاره یا قیمت ها و تعرفه های متنوع

و…

تنها نمونه ای کوچکی از قابلیت های پنل پیامکی رایگان شما خواهد بود.

بانک شماره پیامک استان گلستان

بانک شماره های موجود مربوط به استان گلستان که متشکل از به روزترین گزارش ارائه شده توسط مخابرات است،با قابلیت های متنوع ارسال پیامک ترکیب شده و تجربه دلپذیری از تبلیغات پیامکی استان گلستان را برایتان در پی خواهد داشت.

قابلیت های ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای و اطلاع رسانی از طریق کدپستی،دکل های ایرانسل،پیش شماره ها و مشاغل واصناف قابل دسترسی هستند.

تبلیغات پیامکی استان گلستان به سبب توریستی بودن و داشتن جاذبه های گردشگری فراوان میتواند بازخورد خوبی نسبت به هزینه تبلیغاتی شما داشته باشد.

ارسال پیامک بر اساس محل زندگی

کدپستی های 49671،49391،48791،48991،49681،49491 نمونه از کدپستی های استان گلستان بوده که از مناطق پر مخاطب در ارسال های پیامکی محسوب میشوند.

برای ثبت این نوع ارسال پیامک تنها کافیست 3 تا 5 رقم ابتدایی کدپستی منطقه مورد نظر را وارد سامانه کرده و بعد از دریافت دیتا،ارسال را ثبت کنید.

ارسال پیامک به رهگذران

یکی دیگر از قابلیت های مورد استفاده در تبلیغات پیامکی استان گلستان مربوط به ارسال به رهگذران میباشد.

بر اساس این نوع ارسال که تحت عنوان ارسال  bts ایرانسل شناخته میشود، به راحتی میتوانید به تمامی کسانی که طی 2 هفته اخیر در منطقه ی مورد نظر شما رفت و آمد داشتند,اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید.

تبلیغات پیامکی استان گلستان،مخصوصا تبلیغات با استفاده از دکل های ایرانسل به سبب اینکه رهگذران یک منطقه ی توریستی را مورد خطاب قرار میدهد،میتواند بازدهی و کارایی مناسبی را به دنبال داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

021-77943413

5/5 (1 نظر)
با ثبت نام رایگان بهترین عملکرد رو داشته باشید سیب اس ام اس ، سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!