48

کاربرد سامانه پیامکی برای مدارس – بخش سوم

در دو بخش قبلی توصیحات کوتاهی پیرامون نحوه کاربرد سامانه پیامکی و ابزار ارسال اس ام اس و همچنین تعدادی از کاربرد های آن برای مدارس بیان شد.

در ادامه به سایر کابرد های ان اشاره می گردد:

3- دریافت پیامک برای نظرسنجی

با استفاده از قابلیت دریافت پیامک در سیب اس ام اس، هر مدرسه می تواند از والدین درخواست نماید تا نظرات خود را به صورت متنی به شماره پیامکی مدرسه ارسال نمایند.

4-تبلیغات با پیامک تبلیغاتی

برخی مدارس نیاز دارند تا در مواقعی از سال خدمات و موفقیت‌های خود را به صورت انبوه اطلاع رسانی نمایند تا به واسطه آن جذب دانش آموز بیشتری داشته باشند.
با استفاده از ابزار اس ام اس تبلیغاتی که در سیب اس ام اس تعبیه شده است این امکان برای مدارس فراهم شده تا بتوانند به صورت ارسال منطقه ای به شماره های ثبت شده در اطراف مدرسه پیامک ارسال نمایند.
حتی با استفاده از ارسال به bts می‌توانند به کسانی که در طول هفته گذشته از اطراف مدرسه عبور کرده‌اند ارسال پیامک داشته باشند.

5-برگزاری مسابقه پیامکی

در سامانه پیامکی سیب اس ام اس گزینه‌ای به نام مسابقه پیامکی قرار دارد که مدرسه می‌تواند با طرح سوال و همچنین تعیین 3 یا 4 یا ۵ گزینه به عنوان پاسخ به فضای پرورشی مدرسه کمک نمایند.
در این سامانه پیامکی، در صورتی که دانش آموز از بین گزینه‌ها، پاسخ درست را ارسال نمایند، شماره فرد به صورت اتوماتیک در یک گروه ذخیره شده و در انتهای مسابقه از بین اعضای گروه به صورت اتوماتیک قرعه کشی انجام شده و برنده اعلام می گردد.

بسیاری از امکانات دیگر نیز مانند منشی پیامکی، وجود دارد که هر مدرسه با توجه به نیاز خود می‌توانند از این امکانات بهره ببرد.

سامانه پیامک سیب اس ام اس با سابقه حدود ۱۰ سال و با بهره گیری از نیروهای متخصص بستر مناسبی را جهت ارسال پیامک و خدمات پیامکی برای مدارس فراهم آورده است و مدارس می‌توانند با مراجعه به سایت SIBSMS.COM و یا تماس با شماره های قرار داده شده در بخش ارتباط با ما از چگونگی استفاده از امکانات مطلع شوند.

ضمناً برای ثبت‌نام رایگان می‌توانند عدد ۲۲۲ را به شماره 50002060 ارسال نمایید.

0/5 (0 نظر)

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!