ابزار محاسبه آنلاین هزینه ارسال پیامک


پیشنهاد سیب اس ام اس

برای ارسال 0 پیامک ، برای یک بار ارسال ما پلن پایه با تعرفه 650 ریال را پیشنهاد میکنیم . مبلغ کل این تعداد پیامک برای ارسال از اپراتور 5000 برابر است با 0 تومان .

هزینه ارسال پیامک چگونه محاسبه می شود ؟

شروع ارسال پیامک های تبلیغاتی بدون برنامه ریزی و استراتژی نمی تواند اثربخش باشد . یکی از اقداماتی که قبل از شروع اس ام اس مارکتینگ باید انجام دهید ، برآورد هزینه ارسال پیامک های تبلیغاتی است.

سامانه ارسال پیامک انبوه سیب اس ام اس با راه اندازی یک ابزار آنلاین و دقیق به شما کمک میکند تا بتوانید میزان بودجه ای را که برای شروع این کار نیاز دارید را برآورد کنید .

بعد از اینکه این ابزار ، قیمت دقیق پیامک های شما را محاسبه کرد ، چند پلن به شما پیشنهاد می کند. فقط کافی است یکی از این پلن هارا ی پیشنهادی را انتخاب کرده و ثبت نام کنید .

سامانه پیامکی سیب اس ام اس ، دارای 3 پلن پایه ، یک ستاره و دوستاره می باشد . بعد از ثبت نام هر کدام از پلن ها ، لازم است تا پنل خود را به میزان تعداد پیامکی که قصد ارسال دارید شارژ کنید  .

بعد از شارژ حساب می توانید  ارسال پیامک های تبلیغاتی را شروع کنید.

این ابزار به شما کمک می کند تا هزینه ای را که باید برای شارژ پنل خود بپردازید محاسبه کنید .

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی و راهنمایی به عزیزانی هستند که قصد شروع ارسال SMS های تبلیغاتی هستند . برای ارتباط با کارشناسان ما میتوانید با شماره 02177943413 تماس حاصل فرمایید.

محاسبه آنلاین هوشمند تعداد پیامک و پنل اس ام اس انبوه