ارسال پیامک از روی نقشه

تبلیغات در حوزه ی کاری شما و شناسایی و معرفی کسب و کار خود در منطقه ای که در آن حضور دارید حتما میتواند برای شما جذاب باشد، بنابراین قصد داریم تا با قابلیتی شما را آشنا کنیم که این مهم را برای شما امکانپذیر کرده؛ یعنی ارسال پیامک از روی نقشه !

ارسال پیامک از روی نقشه، توانایی انتخاب هدفمند و هوشمند جامعه هدف با استفاده از نقشه آنلاین شهر مورد نظر شما میباشد.

در ادامه به چگونگی ثبت این نوع ارسال اس ام اس، ویژگی ها و مزایای استفاده از آن میپردازیم.

همراه خانواده سیب اس ام اس باشید تا به مرور و بررسی این قابلیت بپردازیم.

ارسال پیامک از روی نقشه چیست؟

ارسال پیامک از روی نقشه
ارسال پیامک از روی نقشه تهران

همان طور که در ابتدا گفته شد، توانایی انتخاب جامعه هدف به صورت کاملا هوشمند و هدفمند با استفاده نقشه آنلاین شهر، ارسال از روی نقشه تعریف شده است.

این نوع ارسال اس ام اس برای کسب و کار هایی که قصد تبلیغات و بازاریابی در مجاور محل کار خود دارند، میتواند بسیار ضروری و حیاتی باشد چرا که توانایی تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل را به شما خواهد داد.

ثبت ارسال پیامک از روی نقشه

با مشاهده ویدیوی مقابل به راحتی خواهید توانست نسبت به ثبت ارسال اس ام اس از روی نقشه اقدام کنید و از آخرین وضعیت پیامک های ارسالی خود مطلع شوید.

مزایای استفاده ارسال اس ام اس از روی نقشه

استفاده از این نوع ارسال در استراتژی های تبلیغاتی شما، میتواند مزایایی را به دنبال داشته باشد که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.

انتخاب هوشمندانه جامعه هدف

یکی از بهترین امکانی که ارسال از روی نقشه برای شما میتواند داشته باشد امکان انتخاب هوشمندانه جامعه هدف خواهد بود.

منظور از انتخاب هوشمندانه به این معنی است که شما تعیین میکنید چه کسی در معرض تبلیغات شما قرار بگیرد.

تبلیغات در فضای مجازی، مانند اینستاگرام، به گونه ای عمل میکند که بدون توجه به کسانی که در معرض تبلیغات قرار میگیرند تنها آگهی تبلیغاتی شما را اشتراک گذاری میکنند.

امکان استفاده از ارسال بهینه و لیست سفید

طی آخرین نسخه بروز رسانی شده ارسال منطقه ای، تحت عنوان ارسال پیامک منطقه ای پیشرفته، دو ویژگی کاربردی به ارسال های شما اضافه شده است که میتوانید در انواع ارسال های منطقه ای از جمله ارسال از روی نقشه استفاده کنید.

ارسال به لیست سفید

درست حدس زدید !

لیست سفید دقیقا بر خلاف لیست سیاه بوده و زمانی که در ارسال خود گزینه ی لیست سفید را انتخاب میکنید، پیامک های ارسالی شما به کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند ارسال نخواهد شد.

این قابلیت میزان بازدهی و کارایی تبلیغاتی شما را به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد.

ارسال بهینه

یکی دیگر از مواردی که در نسخه جدید ارسال منطقه ای به آن پرداخته شده، توانایی ارسال بهینه پیامک خواهد بود.

فعال بودن گزینه ارسال بهینه به معنی حذف شماره های خاموش و ارسال برای شماره های روشن که اخیرا دریافت پیامک داشته اند.

این گزینه نیز مانند ارسال لیست سفید یکی از  قابلیت هایی هست که بر کارایی و بازدهی تبلیغاتی شما اضافه خواهد کرد.

ارسال از روی نقشه با ارسال BTS چه تفاوتی دارند؟

شاید تا به اینجای کار برای شما این پرسش مطرح شده باشد که ارسال اس ام اس از روی نقشه با ارسال پیامک از دکل های ایرانسل(BTS)، چه تفاوتی دارند؟

هنگام ارسال پیامک براساس نقشه، اس ام اس شما به کسانی ارسال می‌شود که در زمان خرید سیم‌کارت آدرس منطقه هدف شما را اعلام کرده‌اند.

اما در ارسال بر اساس دکل ایرانسل، بعد از انتخاب جامعه هدف، تمام کسانی طی 14 روز اخیر در منطقه مورد نظر شما حضور داشته و یا رفت و آمد داشته اند در معرض تبلیغات پیامکی قرار میگیرند.

هر دو مورد، ارسال نقشه و BTS، با توجه به استراتژی تبلیغاتی شما میتواند کاربرد های متفاوتی داشته باشند.

برای مثال

اگر کسب و کار شما به گونه ای هست که تنها تمایل دارین به افراد ساکن در محل کار خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، قطعا ارسال از روی نقشه میتواند تاثیر گذار تر باشد.

ولی اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و محدودیت جغرافیایی برای شما وجود ندارد، ارسال پیامک تبلیغاتی به مناطقی که تراکم رفت و آمدی بالایی دارند و از مناطقی محسوب میشوند که احتمال خرید در آنها بالاست، قطعا ارسال BTS نقش پررنگ تری خواهد داشت.

 بنابر این گاهی اوقات نیاز است تا شیوه تبلیغات و بازاریابی پیامکی را تغییر دهید و به کسانی که همین الان در محل حضور دارند پیامک ارسال کنید.

این نوع ارسال، توسط اپراتور ایرانسل و با سرشماره های مربوط به خوده اپراتور انجام میشود.

سیب اس ام اس، همراه شما در ارائه بهترین نسخه های دنیای ارتباطات

سیب اس ام اس با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه تبلیغات و بازاریابی پیامکی همواره یکی از نوآوران عرصه ارتباطات پیامکی بوده و افتخار خدمت رسانی به بیش از 300 هزار کاربر را در کارنامه خود ثبت کرده.

تیم پشتیبانی تلفنی سامانه پیامکی سیب اس ام اس از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 و همچنین پشتیبانی چت آنلاین همه روزه، حتی روز های تعطیل، از ساعت 8 الی 23 آماده خدمت رسانی به شما همراهان همیشگی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

021-77943413