ورود به سامانه ثبت نام مشاهده سامانه

ارسال دوره ای پیامک در سیب اس ام اس


امکانی در سیب اس ام اس قرار داده شده است به نام ارسال دوره ای که با استفاده از آن ، می توان متنی مشخص را در دوره های منظم ارسال نمود.
می توان یک متن را به شماره ای خاص در یکی از  دوره های روزانه، هفتگی، ماهانه  و سالانه ارسال نمود. به طور مثال اگه شما قصد دارید تا هر سال به فردی یاد آوری نمایید تا  در تاریخ خاصی برای تمدید بیمه نامه اتومبیل خود اقدام نماید، می توانید از این سرویس استفاده نمایید و فقط  با یک مرتبه ثبت ، هر سال به طور منظم و خودکار ارسال پیامک انجام شود.
امکانی دیگری نیز تعبیه شده است که در آن می توان ، یک متن مشخص را به تعدادی افراد متفاوت ارسال نمود به طوری که پارامتر هایی در پیامک هر فرد متفاوت باشد. به طور مثال می توانید تنظیم نمایید که هر ماه میزان بدهی چند فرد را یاد آوری نمایید به طوری که نام هر فرد و مبلغ بدهی هر فرد در متن مشخص باشد.
مراحل ثبت یک ارسال از نوع ارسال دوره ای:
ابتدا وارد پنل ارسال پیامک تبلیغتی سیب اس ام اس شده و سپس از منوی ارسال تکی و گروهی ، ارسال دوره ای را انتخاب نمایید و مراحل زیر را ادامه دهید:
1- ثبت ارسال دوره ای جدید : در این مرحله شما یک گروه ارسال دوره ای شامل متن ارسال ، نوع ارسال (سالانه ، ماهانه یا روزانه ) را تعیین می نمائید.
2- افزودن گیرنده : در این مرحله شما گیرنده های مورد نظر را به ارسال دوره ای ایجاد شده در مرحبه قبل اضافه می نمائید.
توجه داشته باشید ، در هر گروه ارسال دوره ای متن پیامک ثابت است ،ولی شما می توانید برای هر گیرنده برخی پارامتر ها را تعریف نمائید تا در متن جایگزین شود.(مانند نام گیرنده و ...)
هر گیرنده می تواند حداکثر 5 پارامتر داشته باشد .
برای مثال شما در هنگام تعریف ارسال دوره ای متن زیر را تعیین می نمائید :
       همکاری گرامی %parm1% سالروز تولد شما را تبریک عرض می نمائیم
و  اگر در هنگام تعریف دریافت کننده پارامتر 1 را برابر "نیما محمدی" تعیین نموده باشید در زمان مقرر متن زیر ارسال خواهد شد:
    همکاری گرامی نیما محمدی سالروز تولد شما را تبریک عرض می نمائیم
پارامتر های قابل درج در متن ارسال اس ام اس :
کد پارامتر    پارامتر متن
%parm1%     پارامتر 1
%parm2%     پارامتر 2
%parm3%     پارامتر 3
%parm4%     پارامتر 4
%parm5%     پارامتر 5