ورود به سامانه ثبت نام مشاهده سامانه

نگاهی کوتاه بر سیب اس ام اس


سیب اس ام اس یک سامانه ارسال و دریافت پیامک است که با توجه به آن می توانید پیامک انبوه را هم برای ارسال پیامک تبلیغاتی به سطح شهر و هم برای ارسال پیامک های گروهی به دفترچه تلفن  مشخص خودتان ارسال نمایید .
در پنل سیب اس ام اس ، ثبت نام به صورت رایگان بوده و پنل جهت ارسال بدون هزینه اولیه فعال خواهد شد.

روش های ثبت نام رایگان در سیب اس ام اس

دو روش برای ثبت نام در  پنل امکان پذیر است
روش اول :
برای ثبت نام در سامانه اس ام اس تبلیغاتی سیب اس ام اس ، می توانید عدد 222 را با 50002060  ارسال نمایید ، (این پیامک هیچ هزینه ای اضافه ای ندارد).
بعد از ارسال نام کاربری و کلمه عبور به موبایل شما ارسال خواهد شد که یا استفاده از آن صقحه ورود ، وارد  پنل شخصی خودتان شوید.
روش دوم:
استفاده از صقحه ثبت نام ، که باید نام و مشخصات خود را وارد نمایید و با انتخاب نام کاربری و کلمه عبور وارد پنل شخصی خود شوید.

برخی از امکانات سیب اس ام اس عبارت است از:

       ارسال پیامک صوتی
       ارسال پیامک تبلیغاتی متنی(اس ام اس) به سطح شهر
       ارسال پیامک گروهی به مخاطبین مشخص
       دریافت پیامک
       پاسخ خودکار پیامکی
       مسابقه پیامکی
       ارسال به ایرانسل و همراه اول
       گزارش پیام های ارسال شده      

تعرفه ارسال پیامک:
تعرفه ارسال پیامک در سامانه سیب اس ام اس ، در سه پنل متفاوت قیمت گذاری شده است ، پنل رایگان ، پنل یک ستاره و پنل  دو ستاره و لازم به ذکر است که این سه پنل از نظر امکانات کاملا یکسان می باشند و تنها تفاوت موجود در آنها تعرفه هر اس ام اس می باشد.
در پنل های ستاره دار برای فعال سازی ،نیاز به هزینه اولیه دارد که موجب می شود تا تعرفه هر اس ام اس کاهش چشمگیری پیدا کند.
تعرفه پنل های مختلف در اینجا قابل مشاهده است.
 -------------------------------------------
 سامانه پیامک سیب اس ام اس با سابقه ی حدود ۱۰ ساله و با بهره گیری از نیروهای متخصص،  بستر مناسبی را جهت ارسال پیامک و خدمات پیامکی فراهم آورده است ، کاربران  می‌توانند با مراجعه به سایت SIBSMS.COM و یا  تماس با شماره های قرار داده شده در بخش ارتباط با ما از امکانات چگونگی استفاده ازآن مطلع شوند.

 ضمناً برای ثبت‌نام رایگان می‌توانند عدد ۲۲۲ را به شماره 50002060 ارسال نمایید.