csm_insurance_952d181a9a

کاربرد سامانه پیامکی برای دفاتر بیمه

سامانه پیامکی این روزها در نقش مهمی در فعالیت های روزمره ی مشاغل خدماتی به عهده دارد. یکی از این مشاغل خدماتی، شرکت های بیمه هستند که در ادامه به بررسی کاربرد پنل پیامکی برای شرکت های بیمه و ارائه راهکارهای مناسب جهت ارسال پیامک تبلیغاتی برای دفاتر بیمه خواهیم پرداخت.

بازاریابی شرکت های بیمه از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک انبوه یکی از بهترین راهکارها برای بازاریابی و جذب مشتریان است. هزینه ی منطقی و معقولانه ی پنل پیامک در مقایسه با بازدهی مناسب آن، باعث می شود تا در صنف کاری بتوان از سامانه پیامکی برای بازاریابی استفاده کرد. دفترهای بیمه نیز دائماً به دنبال جذب بیمه گذارهای بیشتر هستند و سامانه ارسال پیامک این امکان را به آنها می دهد تا بتوانند از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی اقدام به جذب مشتریان جدید کنند.

از آنجایی که بخش عمده ی بیمه ها اجباری نیستند و مشتریان باید با میل خود اقدام به استفاده از شرایط بیمه کنند، شرکت های بیمه نیاز بیشتری به تبلیغات خواهند داشت. به همین دلیل یک پیامک تبلیغاتی خوب برای دفاتر بیمه باید دارای محتوای تأثیرگذار و انگیزه بخش باشد. معمولاً در زمینه ی کارهای خدماتی چون مشتری در قبال پولی که پرداخت می کند کالایی تحویل نمی گیرد، بازاریابی کمی دشوارتر می شود. به همین دلیل یکی از بهترین راهکارها، انگیزه دادن در کنار ارائه خدمات است. سعی کنید پیامک تبلیغاتی شما حاوی محتوای تأثیرگذاری باشد.

چند نمونه از محتوای پیامک تبلیغاتی دفاتر بیمه:

چرا بیمه عمر؟ بیمه ی عمر تنها مدل بیمه ای است که حق بیمه های پرداختی شما از بین نمی رود. جهت مشاوره با شماره های ** تماس بگیرید. ارزش بیمه عمر را باید از کسی پرسید که پس از بازنشستگی، به کار جدید فکر می کند. از حالا به فکر آینده باشد. نمایندگی بیمه کد*
با بیمه ی زندگی، بدهی را برای بازماندگان نگذاریم. بیمه ی ****
اینها تنها بخش کوچکی از محتویات پیامک تبلیغاتی هایی بود که مخاطب با خواندن آنها ترغیب به خرید خدمات بیمه می شود. با کمی دقت و برنامه ریزی و تولید محتوای دقیق جهت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی، قطعا بازخوردهای خیلی خوبی خواهید گرفت.

اعلام امتیازات شرکت بیمه از طریق پنل اس ام اس

گاهاً ممکن است شرکت بیمه ی شما در بازه های زمانی خاصی اقدام به اعمال تخفیف ها و مواردی از این دست کند. این زمان ها برای مشتریان بسیار مهم است و همین موضوع باعث می شود تا اعلام آن به مشتریان از واجبات باشد. در این هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق پنل پیامک یکی از بهترین ابزارهای پیش رو برای اطلاع رسانی به مخاطبان جهت استفاده از مزایای شرکت بیمه است. پنل اس ام اس به شرکت بیمه این اجازه را می دهد تا به صرف هزینه و وقت کم بتوانید تعداد مناسبی مشتری جدید را به مجموعه ی خود اضافه کنید.

ارسال پیامک اطلاع رسانی

یکی از کاربردی ترین استفاده های سامانه پیامکی برای شرکت های بیمه، استفاده از آن به منظور ارسال اس ام اس یادآوری و اطلاع رسانی ها است. برای مثال اغلب شرکت های بیمه از ارسال پیامک برای موضوعاتی نظیر اعلام سررسید بیمه مشتریان خود، معرفی خدمات جدید بیمه ای، یادآوری مهلت پرداخت اقساط بیمه و مسائلی از این دست استفاده می کنند.

علاوه بر این موضوعات، امکاناتی برای راحتی بیشتر کاربران سامانه پیامکی در نظر گرفته شده که از طریق آنها می توانید اقدام کنید به ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت، ارسال منطقه ای، ارسال به مشاغل و اصناف و همچنین ارسال پیامک گروهی به مخاطبانی که در پنل پیامک خود معرفی کرده اید.

از دیگر امکانات پنل اس ام اس که اهمیت زیادی برای شرکت های بیمه دارد، منشی پیامکی است. منشی پیامکی این امکان را به دفاتر بیمه می دهد تا اطلاعاتی که از قبل در پنل خود برنامه ریزی کردند به صورت خودکار به مشتریان ارسال گردد. برای مثال مشتری با ارسال عدد 1 به شماره ی سامانه پیامکی شما، لیست تعرفه های شما را از طرف منشی پیامکی به صورت خودکار دریافت می کند.

در انتها باید گفت در این که امروزه استفاده از پیامک تبلیغاتی امری رایج شده شکی نیست، اما در این میان کسب و کارهایی پیروز می شوند که با استفاده از یک سامانه پیامکی معتبر همچون سیب اس ام اس از این امکانات بیشترین استفاده را ببرند.

251

کاربرد سامانه پیامکی برای کارگاه های تولیدی

ارسال پیامک تبلیغاتی سال ها است که به عنوان یکی از اصلی ترین روش های تبلیغات شناخته می شود به گونه ای که همه ی ما روزانه شاهد تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی مرتبط با انواع کسب و کار و مشاغل مختلف هستیم. حال نکته همین جا است که در میان این سیل انبوه اس ام اس های تبلیغاتی چگونه می توان نتیجه ی بهتری کسب کرد؟ موضوعی که امروز به آن خواهیم پرداخت کاربرد سامانه پیامکی برای کارخانه ها و کارگاه های تولیدی است، به این معنی که مروری بر راهکارهای استفاده مؤثر از پنل پیامکی برای کارگاه های تولیدی خواهیم داشت.

بازاریابی کارخانجات و کارگاه های تولیدی با استفاده از سامانه پیامکی

به طور کل یکی از بیشترین کاربردهای سامانه پیامکی استفاده از آن به منظور ارسال پیامک انبوه و جذب مشتریان جدید است. هرچند حفظ مشتریان قدیمی نیز امر مهمی است اما نباید از افزایش تعداد مشتریان و گسترش حوزه ی فعالیت مجموعه غافل شد. سامانه ارسال پیامک این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به بازاریابی و جذب مشتری با کمترین هزینه و در مقابل بیشترین بازدهی اقدام کند.

در همین راستا امکاناتی در پنل اس ام اس وجود دارد که به کاربر کمک می کند تا با هدف گیری دقیق مشتریان خود، درصد بازخورد مثبت پیامک تبلیغاتی خود را افزایش دهد. یکی از این امکانات، امکان ارسال پیامک به مشاغل و اصناف است. هر واحد تولیدی در بازار، مشتریان خاص خود را دارد. پنل پیامک با امکان تفکیک کردن مخاطبان بر اساس شغل و صنف کاری، از هدر رفتن هزینه جلوگیری کرده و در مقابل بازه ی مخاطبانی که می توانند در لیست مشتریان کاربر قرار بگیرند را بزرگ تر می کند.

حفظ ارتباط با مشتری از طریق پنل اس ام اس

یکی دیگر از کاربرد های پنل پیامکی برای کارخانه ها و تولیدی ها، استفاده از سامانه ارسال پیامک به منظور حفظ ارتباط با مشتری است. به این منظور که کاربر سامانه پیامکی می تواند با ارسال اس ام اس اقدام به برگزاری مسابقات و قرعه کشی ها، دریافت نظرات مشتریان و ارسال پیامک مناسبتی و قدردانی از مشتریان کند و در راستای حفظ ارتباط صمیمی و نزدیک با مشتریان و ایجاد حس وفاداری در آنها قدم بزرگی بردارد.

مشتریان کارگاه تولیدی خود را در جریان سفارشاتشان بگذارید

شاید بتوان گفت که بیشترین استفاده ای که می توان از سامانه پیامکی کرد، استفاده از آن به منظور اطلاع رسانی است. مسائلی مثل ارسال لیست قیمت ها، اعلانیه جلسات، معرفی محصولات جدید و ارسال اخبار و اتفاقات جدید مجموعه به مشتریان و همکاران را می توان از طریق ارسال پیامک با مشتریان در میان گذاشت.

از مهم ترین استفاده هایی که می توان از سامانه پیامکی کرد و برای مشتریان نیز بسیار حائز اهمیت است، پیگیری سفارشات است. کاربر می تواند از طریق ارسال پیامک مرحله به مرحله از ثبت سفارش، مراحل تولید، بسته بندی و ارسال را به اطلاع مشتریان خود برساند که این موضوع باعث اطمینان خاطر و جلب اعتماد مشتری می شود.

به طور کلی دیدیم که استفاده از پنل اس ام اس چه کاربردهایی می تواند برای یک کارخانه و یا یک کارگاه تولیدی داشته باشد. با کمی دقت و برنامه ریزی در ارسال پیامک می توان نتایجی از این روش تبلیغاتی دریافت کرد که در مقایسه با هزینه ی آن بسیار قابل توجه باشد.

Close-up Of Various Sport Equipments On Pitch Against Bokeh Background

کاربرد سامانه پیامکی برای باشگاه های ورزشی

با توجه به تغییر عادات روزمره، شیوه ی زندگی، درگیری ها و مشغله های فکری، امروزه ورزش به یک امر الزامی تبدیل شده است. بسیاری از بیماری هایی که این روزها عده ی زیادی به آنها مبتلا می شوند به دلیل عادات اشتباه غذایی و نداشتن تحرک کافی در طی روز است. حال فکر می کنید چه تعدادی از مردم روزانه به این موضوع می اندیشند؟ و یا چه درصدی از بیماران از دلایل اصلی بیماری خود آگاه هستند؟ تمامی این موضوعات اهمیت تبلیغات و اطلاع رسانی را برای باشگاه های ورزشی بیش از پیش کرده اند، به همین دلیل در ادامه به بررسی کاربردهای پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی و لزوم استفاده از اس ام اس تبلیغاتی برای این صنف شغلی خواهیم پرداخت.

استفاده از سامانه پیامکی جهت ارسال پیامک انبوه و اس ام اس تبلیغاتی، راه های مختلفی دارد و این مسیر بسته به سلیقه ی مدیر مجموعه یا مسئول ارسال پیامک تبلیغاتی متفاوت می باشد، اما ما امروز سعی داریم تا به مهم ترین و تأثیرگذارترین راهکارها در این زمینه اشاره کنیم.

بازاریابی باشگاه های ورزشی با استفاده از پنل اس ام اس

یکی از مهم ترین بهره هایی که می توان از سامانه پیامکی برد، بازاریابی و جذب مشتریان جدید است. پنل پیامک با داشتن امکاناتی نظیر ارسال منطقه ای، ارسال بر اساس سن و جنسیت و مشاغل و اصناف، به شما کمک می کند تا به راحتی از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به جذب مشتریان جدید بپردازید.

همچنین می توانید از طریق ارسال پیامک انبوه در زمینه اطلاع رسانی نظیر گفتن فواید ورزش و اس ام اس تبلیغاتی با موضوعات انگیزشی، تعداد اعضای باشگاه ورزشی خود را افزایش دهید. انگیزه همواره در طول جلسات تمرین های ورزشی از نیازهای مبرم مشتریان شما است، پس همچنان در ادامه نیاز به استفاده از پنل پیامک خواهید داشت.

سامانه پیامکی راهی برای ارتباط با مشتری

امکانات ویژه ای برای کاربران در پنل اس ام اس در نظر گرفته شده تا بتوانند به راحتی بیشترین استفاده را از آن داشته باشند. کاربران می توانند پس از معرفی مخاطبان خود در پنل پیامک و با استفاده از ارسال پیامک گروهی، تغییر ساعات کلاس و یا اخبار مربوطه را به آگاهی تعداد خاصی از ورزشکاران باشگاه خود برسانند.

همچنین سامانه پیامکی این امکان را به کاربر می دهد که اضافه شدن امکانات جدید به باشگاه مانند فروش لوازم ورزشی، بوفه و … را از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبان خود اطلاع دهند تا ورزشکاران و مراجعین بتوانند وسایل مورد نیاز خود را نیز از باشگاه تهیه کنند. به همین دلیل نتیجه اس ام اس تبلیغاتی نیز نیاز به استمرار و تکرار جهت تأثیرگذاری بیشتر دارد.

پنل پیامک به جلب رضایت و وفاداری مشتری از طریق کمک می کند
همیشه ارسال پیامک انبوه به منظور جذب مشتری تنها دلیل استفاده از سامانه پیامکی نیست. بلکه نیاز است تا گاهاً از طریق ارسال پیامک اختصاصی، به ایجاد حس صمیمیت و نزدیک تر کردن رابطه ی باشگاه (مربی) و ورزشکار پرداخت. موضوعاتی نظیر پیامک تبریک تولد، تغییر برنامه ورزشی، رژیم های جدید و پیشنهادهای ویژه برای شخص خاص توسط ارسال پیامک تبلیغاتی می تواند باعث حس رضایت مشتری و در نتیجه حفظ مشتریان شما شود. برای این کار کافی است تا اطلاعات مشتریان خود نظیر نام، شماره همراه و تاریخ تولد را در پنل اس ام اس خود وارد کرده و تنظیمات مربوط به ارسال دوره ای پیامک تبریک تولد را فعال کنید. سپس متن ثابتی برای تبریک به پنل اس ام اس خود بدهید، ارسال پیامک تبلیغاتی تبریک تولد به صورت خودکار در تاریخ تولد هر شخص انجام خواهد شد.

یادآوری؛ مهم ترین کاربرد پنل اس ام اس

این روزها تقریباً همه ی مردم در هر قشر و صنفی، بیش از پیش دچار درگیری های روزمره هستند و همین موضوع سبب می شود تا بعضی از کارها و فعالیت های خود را فراموش کنند. یادآوری موضوعاتی مانند پایان اعتبار، زمان مسابقات، گردهمایی ها و همایش ها را می توان به راحتی از طریق پنل اس ام اس انجام داد.

48

کاربرد سامانه پیامکی برای مدارس – بخش سوم

در دو بخش قبلی توصیحات کوتاهی پیرامون نحوه کاربرد سامانه پیامکی و ابزار ارسال اس ام اس و همچنین تعدادی از کاربرد های آن برای مدارس بیان شد.

در ادامه به سایر کابرد های ان اشاره می گردد:

3- دریافت پیامک برای نظرسنجی

با استفاده از قابلیت دریافت پیامک در سیب اس ام اس، هر مدرسه می تواند از والدین درخواست نماید تا نظرات خود را به صورت متنی به شماره پیامکی مدرسه ارسال نمایند.

4-تبلیغات با پیامک تبلیغاتی

برخی مدارس نیاز دارند تا در مواقعی از سال خدمات و موفقیت‌های خود را به صورت انبوه اطلاع رسانی نمایند تا به واسطه آن جذب دانش آموز بیشتری داشته باشند.
با استفاده از ابزار اس ام اس تبلیغاتی که در سیب اس ام اس تعبیه شده است این امکان برای مدارس فراهم شده تا بتوانند به صورت ارسال منطقه ای به شماره های ثبت شده در اطراف مدرسه پیامک ارسال نمایند.
حتی با استفاده از ارسال به bts می‌توانند به کسانی که در طول هفته گذشته از اطراف مدرسه عبور کرده‌اند ارسال پیامک داشته باشند.

5-برگزاری مسابقه پیامکی

در سامانه پیامکی سیب اس ام اس گزینه‌ای به نام مسابقه پیامکی قرار دارد که مدرسه می‌تواند با طرح سوال و همچنین تعیین 3 یا 4 یا ۵ گزینه به عنوان پاسخ به فضای پرورشی مدرسه کمک نمایند.
در این سامانه پیامکی، در صورتی که دانش آموز از بین گزینه‌ها، پاسخ درست را ارسال نمایند، شماره فرد به صورت اتوماتیک در یک گروه ذخیره شده و در انتهای مسابقه از بین اعضای گروه به صورت اتوماتیک قرعه کشی انجام شده و برنده اعلام می گردد.

بسیاری از امکانات دیگر نیز مانند منشی پیامکی، وجود دارد که هر مدرسه با توجه به نیاز خود می‌توانند از این امکانات بهره ببرد.

سامانه پیامک سیب اس ام اس با سابقه حدود ۱۰ سال و با بهره گیری از نیروهای متخصص بستر مناسبی را جهت ارسال پیامک و خدمات پیامکی برای مدارس فراهم آورده است و مدارس می‌توانند با مراجعه به سایت SIBSMS.COM و یا تماس با شماره های قرار داده شده در بخش ارتباط با ما از چگونگی استفاده از امکانات مطلع شوند.

ضمناً برای ثبت‌نام رایگان می‌توانند عدد ۲۲۲ را به شماره 50002060 ارسال نمایید.

48

کاربرد سامانه پیامکی برای مدارس – بخش دوم

در بخش قبلی مقدمه ای بر کاربرد ارسال پیامک در مدارس بیان شد و اهمیت استفاده از پیامکی تا اندازه ای اشاره گردید ، در ادامه این مقاله تلاش داریم تا برخی از کابرد های سامانه پیامکی و همچنین چگونگی ارتباط بین عناصر مثلث آموزشی شامل خانواده، دانش آموز و مدرسه بیان گردد.
برخی از کاربرد ها به طور خلاصه عبارتند از:

1- اطلاع رسانی ها به خانواده

می ‌توان با کمک ارسال پیامک و یا ارسال پیام صوتی، مواردی همچون جلسه اولیا و مربیان، تاریخ امتحان ، پیام های مناسبتی مانند تبریک و تسلیت و به طور کلی هرگونه اطلاع رسانی ، را به اطلاع اولیا رساند.

2- اطلاع والدین به صورت آنلاین و لحظه ای از وضعیت تحصیلی دانش آموز

نیاز است تا وضعیت آموزشی و تحصیلی دانش آموز به صورت لحظه ای و آنلاین به والدین منتقل گردد. اطلاع لحظه ای موجب می شود تا والدین نسبت به سیستم کاری و آموزشی مدرسه اطمینان حاصل نمایند و به همین جهت همکاری بیشتری در راستای اهداف بلند مدت آموزشی به خرج دهند.
علاوه بر آن با اطلاع لحظه ای، والدین در اسرع وقت می توانند در صورت وجود مشکل در آموزش ویا رفتار اجتماعی دانش آموز، اقدامات به موقع را انجام دهند .

سوال مهم این است که اطلاع رسانی های لحظه ای شامل چه مواردی می باشند و چگونه انجام می گردد. مواردی که بهتر است به صورت لحظه ای توسط ارسال اس ام اس به خانواده منتقل شوند عبارت است از:
وضعیت نمره کلاسی
وضعیت نمره میان ترم
تأخیرهای دانش آموز
تغییر تاریخ امتحان
ارسال پیامکی کارنامه ها شامل آزمون های دوره ای و پایان ترم
تذکرات(اخطار ها) معلم و کادر آموزشی به دانش آموز
مواردی که دانش آموز نیاز به تلاش بیشتر دارد

موضوع بعدی چگونگی ارسال پیامک توسط سامانه پیامکی برای موارد بالاست که باید به آن اشاره نمود.
برخی از مدارس با استخدام یک شخص، کلیه عملیات را به صورت اپراتوری و به کمک نیروی انسانی انجام می دهند، طبیعتا ارسال پیامک برای کلیه پایه ها ی یک مدرسه زمان‌بر و گاهاً با اشتباه همراه خواهد بود .
ولی تعداد زیادی از مدارس نیز از نرم افزارهای مدیریت مدرسه استفاده می نمایند که به صورت اتوماتیک به پنل اس ام اس متصل گردیده و بلافاصله بعد از ثبت اطلاعات مربوط به هر دانش آموز، توسط معلم مربوطه، پیامک همان لحظه به والدین ارسال می‌شود و بدون دخالت اپراتور یا صرف زمان اضافه ی والدین از آخرین .وضعیت دانش آموز مطلع می گردند

در بخش بعدی سایر کاربرد های سامانه پیامکی برای مدارس بیان می شود

48

کاربرد سامانه پیامکی برای مدارس – بخش اول

در این مقاله و بخش های بعدی تلاش داریم تا کمی از کاربردهای پنل اس ام اس و سامانه پیامکی در مدارس و سیستم های فناورانه تربیتی سخن بگوییم.

در دوره های نوین آموزشی، سیستم های تربیتی و چگونگی انتقال مفاهیم در مراکز آموزشی دنیا با تغییرات شگرفی مواجه است و در کنار استفاده از ابزار قدیمی، از ابزار و امکانات فضای آی‌تی و فناورانه نیز کمک گرفته اند.
استفاده از نرم افزارهای کمک آموزشی و تجهیزات هوشمند در کلاس، یکی از این ابزارهای نوین است که در ۲۰ سال اخیر بسیار مورد استقبال فعالین این حوزه قرار گرفته است.
از طرفی روشهای ارتباطی بین هر یک از اعضای مثلث آموزشی یا به طور مشخص هر یک از عناصر خانواده، مدرسه و دانش آموز نیز دستخوش تغییراتی شده است که از آن برای دست یافتن به هدف نهایی ، یعنی ارتقا کیفیت آموزشی در ابعاد گوناگون بهره می برند.

یکی از روش های ارتباطی، ارسال پیامک بر بستر سامانه پیامک متنی و صوتی مبتنی بر مخابرات است که می‌توان از آن برای ارتباط و اطلاع رسانی بین هر یک از اعضای مثلث آموزشی استفاده نمود.
میتوان از سامانه پیامکی در جهت بسیاری از کاربردهای آموزشی کمک گرفت که در بخش های بعدی مقاله برخی .از این کاربردها اشاره می گردد

181016-supermarket-aisle-se-350p

آیا سوپر مارکت ها هم به پیامک‌ تبلیغاتی نیاز دارند؟ – بخش دوم

همانطور که در مقاله قبلی گفته شد سوپر مارک ها برای جذب مشتریان از دست رفته می تواندد از سامانه
پیامکی سیب اس ام اس استفاده تا نمایند تا با استفاده از برخی از امکانات ان مشتریان به فروشگاه سوپر مارکت بازجذب شوند.
قبلا دو کاربرد اس ام اس تبلیغاتی بیان شد و در ادامه سایر روش ها اشاره می گردد:

3-ارسال اس ام اس جهت اقدامات مشتری مدارانه

می توانید بعد از هر خرید با استفاده از اس ام اس از مشتری خود بابت خرید از فروشگاه شما تشکر نمایید تا خاطره خوب از مجموعه شما در ذهن مشتری بماند.
همچنین می توانید بعد از مدت زیادی که از عدم حضور و غیبت مشتری می گذرد با استفاده ازارسال پیامک و
با استفاده از جملاتی همچون” دلتنگتان هستیم” نام فروشگاه را در ذهن مشتری حک نمائید

حتی می توانید در صورتی که مشتری مانده بدهی به فروشگاه دارد آن را با استفاده از اس ام اس یادآوری نمایید.

4-ارسال پیامک جهت تبلیغات

می توانید در یک منطقه از شهر یا محل به تمامی افرادی که در آن منطقه ساکن می باشند اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید و با درج تلفن و آدرس آدرس خود را معرفی کنید تا در آینده مشتری با مشاهده تابلوی شما با فروشگاه احساس نزدیکی کندو جهت مراجعه به فروشگاه ترغیب شود

سامانه پیامکی سیب اس ام اس با گردآوری امکانات زیادی در حوزه اس ام اس تبلیغاتی و گروهی، شامل ارسال پیامک منطقه ای، ارسال پیامک گروهی ارسال اس ام اس بر اساس جنسیت با اپراتورهای ایرانسل و همراه اول و .. قابلیت های فراوانی را برای فروشندگان محلی فراهم آورده است.


سامانه پیامک سیب اس ام اس با سابقه ی حدود ۱۰ ساله و با بهره گیری از نیروهای متخصص، بستر مناسبی را جهت ارسال پیامک و خدمات پیامکی فراهم آورده است ، کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت SIBSMS.COM و یا تماس با شماره های قرار داده شده در بخش ارتباط با ما از امکانات چگونگی استفاده ازآن مطلع شوند.

ضمناً برای ثبت‌نام رایگان می‌توانند عدد ۲۲۲ را به شماره 50002060 ارسال نمایید.

181016-supermarket-aisle-se-350p

آیا سوپر مارکت ها هم به پیامک‌ تبلیغاتی نیاز دارند؟ – بخش اول

با توجه به تغییر فضای کسب و کار و پیدایش هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ که دائماً تعداد زیادی از کالاها و اجناس را با تخفیف های باورنکردنی ارائه می دهند، ادامه فعالیت برای سوپرمارکت های کوچکتر یا به اصطلاح سوپرمارکت های محلی بسیار دشوار شده است و غالباً در رقابت جذب مشتری با هایپر مارکت ها و با مقیاس قیمت، شکست می خورند.
در این شرایط سوپرمارکت های محلی می توانند با استفاده از سامانه های پیامک تبلیغاتی با روش های مختلف بخشی از مشتریان از دست رفته خود را باز جذب نمایند.
در ادامه به چندین روش کاربرد اس ام اس تبلیغاتی اشاره میگردد:

1- ارسال اس ام اس جهت اطلاع رسانی

می توان موجود شدن یک کالای خاص را که برای مدت زیادی در بازار موجود نبود را به اطلاع مشتریان قدیمی رساند تا به واسطه ارسال پیامک، نام فروشگاه و شماره و آدرس دوباره در ذهن مشتریان بازپروری شود و ترغیب شوند تا مجدداً به فروشگاه مراجعه نمایند.
البته پیش از آن نیاز است تا در طول فروش روزانه شماره همه مشتریان را توسط یک نرم افزار فروش و یا حتی به صورت کاغذی جمع آوری نمایید

2- اس ام اس تبلیغاتی جهت اعلام کالای تخفیفی

شاید یک سوپرمارکت محلی نتواند مانند هایپر مارکت ها تعداد زیادی از کالاهای خود را در تخفیف قرار دهد ولی میتواند یک کالای خاص را با تخفیف بسیار زیاد (حتی کمتر از قیمت خرید) ارائه نماید، به گونه ای که مشتریان با اطلاع یافتن از قیمت برای مراجعه به فروشگاه ترغیب شوند و به واسطه حضور مشتری، سایر کالاها نیز به فروش برسد.
در این مرحله می‌توان از سامانه پیامک برای اطلاع رسانی میزان تخفیف در کالای یاد شده به مشتریان قدیمی و حتی سایر افراد ساکن در یک منطقه استفاده نمود.
سامانه پیامکی سیب اس ام اس این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید به یک منطقه خاص حوالی فروشگاه خود ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید

در بخش دوم مقاله که در روز های آینده بیان می شود، سایر روش های ممکن برای استفاده از سامانه پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری بیان می شود.