ترکیب پیامک متنی و ارسال صوتی

سیب اس ام اس یکی از اولین سایت هایی است در زمینه پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک گروهی فعالیت می‌کند.
دراین سامانه پیامک امکانی وجود دارد که کابر می‌تواند یک فایل صوتی را ذخیره و به تلفن های ثابت و موبایل پیام صوتی ارسال نماید.
از این روش می توان به عنوان یک گزینه تبلیغاتی در کنار ارسال اس ام اس استفاده نمود.
برای ایجاد فایل صوتی در پنل اس ام اس 3 روش تعبیه شده است:

1- روش آپلود فایل صوتی:

در این روش کاربر یک فایل صوتی را که قبلا ضبط نموده در سایت آپلود می کند.

2- استودیوی صدابرداری:

امکانی در سیب اس ام اس قرار داده شده است که با استفاده از آن می توان به صورت آنلاین با صدای کاربر یک صوت ضبط شود که قابلیت ارسال به مخاطبین منطقه ای و گروهی داشته باشد.

3- ماشین مجازی تبدیل متن به گفتار:

همانطور که قبلا بیان شد برای ارسال پیامک منطقه ای نیاز است فایل صوتی ایجاد شود. به همین خاطر سیب اس ام اس قابلیتی را ایجاد کرده که کاربر متن مورد نظر خود را تایپ می‌کند. صرفا با یک کلیک متن تبدیل به فایلی صوتی می شود.
قابلیت مهم در ماشین مجازی به گونه ای است که می توان نوع جنسیت گوینده (زن و مرد) و انتخاب نمود.
فایل صوتی با صدای گویندگان مطرح کشوری ایجاد می شوند و همچنین می توان سرعت بیان و مکالمه را تغییر داد.
این فایل صوتی امکان ارسال به صورت پیامک صوتی انبوه در کنار اس ام اس تبلیغاتی در پنل ارسال اس ام اس سیب اس ام اس خواهد داشت.


سامانه پیامک سیب اس ام اس با سابقه ی حدود ۱۰ ساله و با بهره گیری از نیروهای متخصص، بستر مناسبی را جهت ارسال پیامک و خدمات پیامکی فراهم آورده است ، کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت SIBSMS.COM و یا تماس با شماره های قرار داده شده در بخش ارتباط با ما از امکانات چگونگی استفاده ازآن مطلع شوند.

ضمناً برای ثبت‌نام رایگان می‌توانند عدد ۲۲۲ را به شماره 50002060 ارسال نمایید.

colo25ured

روش های ایجاد فایل صوتی در سامانه پیامکی

روش های ایجاد فایل صوتی در سامانه پیامکی
همانطوری که قبلا اشاره شد ، با توجه به ارائه امکان ارسال پیامک صوتی به مخاطبین موبایل و تلفن ثابت نیاز است تا یک فایل صوتی ایجاد و سپس در زمان مشخص به بازار هدف ارسال شود.
در سامانه پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس سه روش برای ایجاد فایل صوتی ارائه شده است تا بتوان بهترین فایل با توجه به نیاز ایجاد شده و در کنار اس ام اس تبلیغاتی یک راهکار ترکیبی جهت تبلیغاتی و اطلاع رسانی به صورت بهینه به کار گیری شود.
سه روش عبارتند از:

1- آپلود فایل صوتی :

در این روش نیاز است یک فایل صوتی را که قبلا ضبط شده است را با فرمت wav را در رایانه خود ذخیره شود و سپس از منوی پیامک صوتی / افزودن آوای جدید فایل مورد نظر را ذخیره گردد.

2- ضبط انلاین فایل صوتی در سامانه پیامک

امکانی در سایت ارسال اس ام اس سیب اس ام اس قرار داده شده است به نام استودیو صدا برداری که از منوی پیامک صوتی قابل دسترسی است.
در استودیوی صدا برداری کاربر می تواند به صورت آنلاین بدون داشتن هیچ گونه نرم افزار جانبی و با استفاده از یک موبایل و یا لپ تاپ، فایل صوتی خود را ضبط نماید و سپس در سایت ذخیره کند.

3- ماشین مجازی تبدیل متن به گفتار

امکان ویژه ای در سامانه قرار داده شده است به نام ماشین تبدیل متن به گفتار(گوینده مجازی) که از منوی پیامک صوتی قابل دستیابی است.
در این سیستم کاربر می تواند متن مد نظر خود را تایپ نمایید سپس با یک کلیک متن تبدیل به گفتار شده و درسایت ذخیره می شود.
نکته قابل توجه برای این سیستم امکان انتخاب بین گویندگان مطرح کشور و همچنین امکان انتخاب سرعت گویش این گویندگان است.
همچنین با استفاده از علائم نوشتاری قرار داده شده در سایت می تواند بهترین فایل صوتی و با توجه به نیاز ایجاد و ارسال پیامک صوتی نمود

یک نمونه از این تبدیل متن به گفتار گوینده مجازی را می توانید در کانال ویدئویی پنل اس ام اس انبوه سیب اس ام اس در اینجا مشاهده نمایید.

text-to-speech-api-scheme-3

ایجاد ماشین مجازی تبدیل متن به گفتار برای ارسال پیام صوتی

ایجاد ماشین مجازی تبدبل متن به گفتار برای ارسال پیام صوتی
با توجه به اینکه مدتی است علاوه بر ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، این امکان در سایت سیب اس ام اس افزوده شده که بر اساس آن می توان به تلفن های ثابت و موبایل تمامی اپراتور ها پیامک صوتی ارسال نمود، باید یک پیام صوتی ضبط می شد و بعد از ویرایش به مخاطبین ارسال می گردید.
با توجه به اینکه در سامانه پیامک بر خلاف پیامک تبلیغاتی ، در ارسال صوتی امکان ارسال به گیرنده مسدود نیز ممکن شده است ، این ارسال بسیار پر کاربرد و فراگیر می شود . ولی مرحله ضبط و آماده سازی فایل صوتی همیشه یکی از مشکلاتی بود که سرعت ارسال را کند و گاهی با مشکل مواجه می کرد.
سیب اس ام اس برای حل این مشکل ماشینی مجازی را ابجاد نموده که می توان با استفاده از آن متن تایپ نمود و با یک کلیک این متن تبدیل به گفتار شود و سپس به مخاطبین ارسال گردد.
نکته قابل توجه در این ماشین مجازی تعداد گوینده ها و سرعت گویش ها آن ها است، با توجه به کاربرد های مختلفی که کاربر نیاز دارد می تواند بین گوینده های مرد و زن یکی را انتخاب کند و حتی می تواند تنظیم کند که متن با چه سرعتی خوانده شود.
این ماشین مجازی تبدیل متن به گفتار کاملا رایگان در سایت ارسال اس ام اس تبلیغاتی سیب اس ام اس قرار داده شده و همه کاربران در پنل پیامکی خود می توانند از آن استفاده نمایند.

می توانید کلیپی کوتاه از کاربرد این ماشین مجازی را از اینجا مشاهده نمایید.